Edirnekapı şehitliğine gidiyoruz!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Tholl-ga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tholl-ga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her duyarlı Türk genci gibi bu son yapılan hataları kaldıramaz olduk ve üyelerimizle sözleşip toplu hareket etme kararı aldık.

Tepkisiz kalmaktan çok yorulduk

Hepimizi cıldırtan bu *** showu sonrası mailler attık, her yerde tepkimizi dile getirdik vs...

Ama sonuç olarak somut birsey yapamadık.

Gidip bogaz köprüsünü kapatsak, hepimiz baglanırız ambulans gelir hasta ölür vebali bize kalır vs...

En mantıklı yapılabilecek sey Türk bayraklarımızı asıp, konvoy halinde Edirnekapı Şehitliği'ne gitmek ve tepkimizi dile getirmek olabilir diye düşündük.

Böyle bir organizasyona kimler gelir ve ne zaman yapalım?

Tvlere radyolara ulasabildigimiz heryere de bilgisini veririz, efendi efendi konvoy seklinde gideriz sehitlerimizin mezarlarında bi fatiha okuruz, bayrak asar, ciceklerini sularız.

Evet artık bi tepki verme zamanı, kimler gelir? "

şimdiden 50 araçlık listemiz var. Yolda görenlerde katılır sanıyorum. Sizlerinde yardımlarını bekliyorum.

Tarih 25.10.2009 Pazar / saat 13:00te şehitlikte buluşuyoruz.
Avrupa yakası saat 12:00-12:20de Cevizlibağ Honda CEM bayiinin önünde
Anadolu yakası saat 11:30da Carrefour Otoparkta buluşuyor ve topluca şehitliğe geçiyor.

Haberlere çıkmak için aracı olacak bir arkadaşımızda aramızda olacak , eminim ses getirecektir.

Konvoy düzenini bozucu hareketlerden kesinlikle kaçınıyoruz , amacımızın saptırılmasına kesinlikle olanak vermiyoruz.
Teşekkürler

süper emekleriniz sağlık
seyahatte olacağımdan gelemiyorum
sizlere % 100 katılıyorum
kalbim sizinle olcak
allah yolunuzu açık tutsun

aynı şekilde ankara ve bursa da toplanıyor

23 Ekim 2009 Cuma günü 20:30 'da Bursa'da arkadaşlar buluşacaklar, bizde aynı gün aynı saatte Ankara'da buluşucaz. Türk bayrağımızı alıp toplanıcaz. Belliki bu konuları forumdan konuşamıyoruz. Bişeyler yapalım diye foruma yazan çizen gelmek isteyen herkes buyursun gelsin.. İstanbulda toplanıcak arkadaşlar varsa buraya ekliyim.

"son zamanlarda kürt açılımı üzerine dönen olayları kanımız donarak izliyoruz. Şehitlerimizi hiçe sayarak dağdan inen teröristlerin TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ'ne alınması ve pişman değiliz demelerine hatta ulu önderimiz Atatürk'e küfretmelerine rağmen çiçeklerle karşılanmalarına tepkimizi koymalıyız.

En önemliside bunlara tüm izin veren başımızdaki insanlara tek birşey sormak istiyorum '' şehit annesine ne cevap vereceksiniz ''

ŞEhitlerimiz, siz vatana değil vatan size borçlu artık

Vatanını seven herkes katılsın"

23 Ekim 2009 Cuma
20:30

ANKARA
Atatürk Orman Çiftliği / Park Center
http://www.facebook.com/event.php?ei...1217954&ref=nf

BURSA
REAL OTOPARKI
http://www.facebook.com/event.php?ei...7668130&ref=nf

bundan tam 2 sene önce yine böyle bi konvoy yapılmıştı aynı amaçla peugeotcu arkadaşlarla 150 araç filandık bayaa ses getirdik e-5 bakırköy filan. 25inde istanbulda değilim olsam kesinlikle gelirdim

Bu güzel hareketiniz için tebrikler. Müsait olursam katılmayı çok istiyorum.

burdan lıste yapalımm

1 tholl-ga
2 elpadre
3 savas abı

gerısnıı yazınd erım katılmak ıstıyen arkadaslar

Geri