egr iptali

Devrenin bağlantı şemasını alabilir miyim acaba??? Birde 97 model astraya da uygulasak olur mu?

Olur muhtemelen çalışma mantığı ve şekli aynı sonuçta

egrbaglantiemacopy.jpg

araç dizelse hemen iptal etmenizi öneririm benzinli kullanan arkadaşların temizletmesi veya yenisini takmasını öneririm.egr iptalinden sonra yanma odasındaki sıcaklık dahada artıyor.benzinli aracın pistonları vs kaldırmayabilir araç aptallaşır.

araç dizelse hemen iptal etmenizi öneririm benzinli kullanan arkadaşların temizletmesi veya yenisini takmasını öneririm.egr iptalinden sonra yanma odasındaki sıcaklık dahada artıyor.benzinli aracın pistonları vs kaldırmayabilir araç aptallaşır.

vayyy arkadaşlar profesyonel bir yorum olmuş....bende düşünüyordum ama şimdi içime kurt düştü..

Daha önce ben sac conta ile iptal ettirmiştim. Aracımda herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Ama egzos gazının sıcaklığı zamanla sac contayı deliyor. Bunun sonucu arıza lambası yanıyordu. Ben de sac contanın manifolt ucunu yeniden actım ve öyle kullanıyorum. Daha dayanıklı bir malzemeden yapacaktım lakin bu elektronik olrak kandırma işi bana daha iyi göründü. Onu yapıcam müsait zamanda.

arkadaşlar 2007 astra hb enjoy egr yi iptal ettirmek istiyorum. sebebi ise stop etmesi. tavsiyelerinizi bekliyorum.

EGR iptalıne gıtme baska bır yol vardır..Egr ıptal ettınmı katalızore yuklencek gerı donen egsos gazları motoru yorucak ..Bence arstır ustalardan .

Cengiz abi bunu nereye takıyoruz arabada? Kaputun içinde hava filtresinden gelen boruya giren bi alet var o mu EGR dediğin zımbırtı?

Geri