El yapımı amfi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Vectrali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar yıne ben:) ben elektronik hastasıyım lehımle havyayla dırenclerle saatlerce ugrasmaya bayılıyorum ve amfı yapmak ıstıyorum sızce nasıl yapabılırm engın bılgılere sahıp arkadaslar yardımcı olabılır mı?

hobi kitleri var şeması plakası ve malzemeleri içinde sen sadece montaj yapıyorsun

Valla yapmaya yaparsın ama ses sistemleri hassas işlerdir. Kendi yaptığın bir amfiden ne derece güzel ses alabilirsin seni ne derece memnun eder önemli olan o. İnternette bulabileceğin amfi şemalarının çoğu amatrler tarafından yapılmış devreler. Ama öyle ki o amfide kullanacağın kapasitörün nano değerindeki oynama, hata malzeme kalitesindeki fark bile bazen seste ciddi farklar yaratabiliyor.

Canın uğraşmak istiyorsa yap, çok kefilidir. Ama büyük beklentiler içine girme.

çevrenizde bu işi yapan bi işletmeye gidip fikir alıp bişeyler kapmaya çalışsanız daha iyi olr. mesela eskisehirde servo var.

ben size benim stopları gönderiyim onları led döşeyin :D malzemeler benden :)

ben size benim stopları gönderiyim onları led döşeyin :D malzemeler benden :)

bi ara ledlerlede kafayi yedim plakalik ve ic aydinlatmalara yaklasik 50 led kullandim stoplara geldi sira onlarida yapacam ama amotorum ben birazdaha profosyonellesirsem sana da yardimci olurum:)

çevrenizde bu işi yapan bi işletmeye gidip fikir alıp bişeyler kapmaya çalışsanız daha iyi olr. mesela eskisehirde servo var.

haklisiniz yaz tatilim cok az okuldan vakit bulupta biseler ogrenmek istiyorum adapazarinda arastiracam olmadi bi teypciyle yapacaz... amacim maliyetin dusuk olmasi degil sadece hobi:)

Uygulanmış şema yeterli mi mesela? Kaç w ve hangi özelliklerde birşeyler düşünüyorsun ?

Geri