elektrik-su-doğalgaz faturaları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mechanic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar internetten elektrik su doğalgaz faturalrınızı yatırıyormusunuz_? yatırıyorsanız güvenli olduğunu düşündüğünüz bir site varmı?

Hiç postaneye filan gitmem sürekli net üzerinden yaparım ödemeleri özellikle kredi kartından öderim. Bunca zaman sorun yaşamadım. Çünkü bankadan ödeme yaparken cep telefonuna sms geliyor ve onay kodu bu o yüzden güveniyorum. Kontur yüklemelerini dahi netten yaparım.

Yılda 3-4 kez bankaya giderim. Otomatik ödeme talimatı vermek ya da başka bankaya geçirmek için. Hepsini bankanın internet bankacılığından yaparım. Araba vergisi, elektrik, su, telefon faturaları, apartman aidatı, internet aboneliği vs vs. Takip etmesi kolay. Kafam rahat.

Kendime ait olan garanti bankasının online işlem merkezinden hem oturduğumuz evimizin hemde yayladaki evimizin hemde arada sırada parasını verip ya benim faturayıda yatırırmısın bir zahmet diyen abiler ve ablalarımızın faturalarını ödüyorum

Tek şartım var oda illa kendi bilgisayarım veya cep telefonumdan bu işlemleri yapmak çünkü her bilgisayarda online bankacılık işlemleri yapılmaz

zaten güvenlik sistemi çok gelişti artık hesaba giriş yapılabilmesi için sizin kendinize ait olan cep telefonunuza her girişinizde farklı bir şifre yazan sms geliyor o şifreyi yazmadığınız sürece sittin sene sisteme giriş yapamazsınız

yani tamamen güvenilir diyebiliriz

arkadaşlar benim bahsettiğimm olay otomatik ödeme talimatı vermeden internetten faturalarımı ödemek istiyorum.. doğalgazı iğdaş sitesinden ödemesini yaptım ama diğer faturaları hangi siteden yatırmam gerektiği konuusnda bilginize başvurdum!! teb de de internet bankacılığı kullanıyorum ama kredi kartı ile fatura ödeme si yok sanırım.

TTNET faturası için sitesine girip online işlem kullanıcı adı alman gerek sonrası kolay kredi kartı ile ödeme yaparsın. ;)

Hım onları hiç denemedim ya. Ama net faturamı dedim şekilde her ay ödüyorum. Sanırım 3 yıldır aynı şekilde ödemeye devam ettim.

Sanal kart oluşturup öde sende borcunu işin bitincede sanal kartın içinde 1 kuruş bırak :D ben öyle yapıyorum kartın numarası çalınsa bile içinde 1 kuruş var her zaman , bozdur bozdur harca misali :D

Geri