elm32 & opcom

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan elenor07
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

elenor07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar aracım için arıza tespit cihazı almak istiyorum fakat karar veremedim elm32 ve opcom arasında ne gibi farklar var bilgisi olan arkadaslardan rica etsem

op-com la sadece opel marka araçlara bakabilirsin elm 327 ile obd2 olan bir çok aracın değerlerini alıp arıza lambasını söndürebilirsin. ancak op-com ile aracın ecu suna ulaşıp birçok özelliği açıp kapatabilir aktivasyon işlemlerini yapabilir km değerini bile düşürüp yükseltebilirsin teyp kodu tanımlayıp ve kodu çözebilirsin hatta araca yeni bir anahtar bile kodlayabilirsin ama tabi biraz tecrübe isteyen işlemler çoğu.. op-com alırsanız türkçe olmasına dikkat edin ve versyonu 2012 den aşağı olmasın

op-com la sadece opel marka araçlara bakabilirsin elm 327 ile obd2 olan bir çok aracın değerlerini alıp arıza lambasını söndürebilirsin. ancak op-com ile aracın ecu suna ulaşıp birçok özelliği açıp kapatabilir aktivasyon işlemlerini yapabilir km değerini bile düşürüp yükseltebilirsin teyp kodu tanımlayıp ve kodu çözebilirsin hatta araca yeni bir anahtar bile kodlayabilirsin ama tabi biraz tecrübe isteyen işlemler çoğu.. op-com alırsanız türkçe olmasına dikkat edin ve versyonu 2012 den aşağı olmasın

öyrendıyım iyi oldu teşekkürler

versıyonu 2012 den yukarı bulamadım 2010 veya 2011 olursa ne gıbı sorun olur

aracınız vectra sanırım bir sıkıntı olmaz .... versiyonun yeni olması yeni çıkan araçlardada kullanabilmeniz için. 2012 veya 2013 bir astra j veya insignia v.b.

Geri