eminim herkez bundan arıyor

pek arabamı kendim yıkamam çünkü amatörce yıkamalar arabanın çizilmesine yol açıyor. fırçasız süngersiz köpüklü ve cilalı yıkama 10tl pek fazla değil

En büyük avantajı kovayla yıkamaya imkan vermesi... Ama dakikada 8 lt su harcıyormuş. Su dayanmaz buna!

pek arabamı kendim yıkamam çünkü amatörce yıkamalar arabanın çizilmesine yol açıyor. fırçasız süngersiz köpüklü ve cilalı yıkama 10tl pek fazla değil

Allah daha çok versin. fakat haftada 1 yıkatsan ayda 40 TL eder. benim için çok para

Ben de kendim yıkamam da fırçasız süngersiz köpüklü ve cilalı yıkama degil bizimkisi. Fırçalı süngersiz köpüklü ve cilasız 10 tl :D

+++:cool:

ben eger kova kullanmadan aracımı yıkayacak olursam. takarım hortumun ucuna aynı bu uçtan.. ki var çimleri sulamak için kullanıyorum :D onunla hemde daha az su tüketerek yıkarım... 20kglik boya kaplarını bilirsiniz bir çoğunuz. onun yarısı kadar su ile araç yıkanabiliyor yani ben yıkayabiliyorum :) 5-6lt civarı su harcıyor...

bu arada aracı bir yerde yıkatırsan eleman soruyor abi fırcasız mı yıkayım diye... bende yok fırça kullan sorun değil diyorum... zaten yeterince çizik ve fırçadan dolayı tahribat var. fırça kullansa ne kullanmasa ne...

birde anlamadığım birşey var bu yıkamalarda fırçasız yıkadılarmı süngerde kullanmıyorlar. fırça ile yıkama 10 lira, fırçasız, süngersiz yıkama 15 lira... neden öyle hala anlayamadım. acaba kullandıkları malzememi farklı...

haaa unutmadan aracımı en son kendim yıkadığımda saat akşam 5 gibiydi. sabah 10 gibi aracın yanına gittiğimde üzerinde iğrenç bir toz tabakası vardı. camları su püskürterek temizledim... yani araba temiz kalmıyor malesef benim memleketimde...

Son düzenleme:
Geri