En iyi Bass Amfi ikilisi !

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Burak K.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Arkadaşlar arabaya bass ve amfi almak istiyorum ama ne marka bass ve ne marka amfi alacağımı bilmiyorum,anlamıyorum. :D

Sizden en iyi bass ve amfi ikilisini önermenizi istiyorum. Yani birbiriyle en uyumlu olan bass ve amfiyi. :)

Not: Bass en fazla 30 Cm olacak.

ayıracağın bütçeye göre değişiklik gösteren bir soru...en iyinin eni ne kadar?

Pardon,bütçeyi belirtmeyi unutmuşum. :)

300-350 civarı bir bütçe ayıracağım...

amfi hakkında istersen özelden görüşebiliriz ama 30 cm bas en ideali bencede....

30 cm 1000 lik jbl ve bulabilirsen sierra sa-4050 anfi çok temiz bass veriyo bizzat kullandım xetec anfi bass için önermiyorum onuda kullandım ama mid için çok ideal sadece bass için anfi arıyosan mono anfi almanı tavsiye ederim ucuza bulabilirsen bana dua edersin ;)

30 cm 1000 lik jbl ve bulabilirsen sierra sa-4050 anfi çok temiz bass veriyo bizzat kullandım xetec anfi bass için önermiyorum onuda kullandım ama mid için çok ideal sadece bass için anfi arıyosan mono anfi almanı tavsiye ederim ucuza bulabilirsen bana dua edersin ;)

Sadece bass için arıyorum amfiyi.

amfi hakkında istersen özelden görüşebiliriz ama 30 cm bas en ideali bencede....

Abi bakalım. Çarşamba veya Perşembe birisiyle görüşeceğim. Yurt dışından getirebilme ihtimali var.

tamam ben de haftasonu geliyorum Türkiye'ye komple tesisatı teyp hariç satılığa cıkaracam.ilgilenirsen temiz aletler 2.5 aylık.(bas hariç)

Jbl 75,4 + jbl gt5 30cm kullanıyorum memnunum

Geri