Eskişehirde Opel Servisi..??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan eRaGoN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskişehirli arkadaşLar merhaba...Eskişehirdeki Alpata servisine aracını götüren var mı acaba?Götüren arkadaşlar servisten memnun musunuz acaba?Ben daha hiç götürmedim sanayide ustam vardı ama araç 104 bini gectı triger değişicek yakınlarda eğer tavsiye ederseniz servise götürmeyi düşünüyorum..Nasıldır acaba işçilik + ücret :confused: Birde kampanya falan yapıyo mu servis diğer servislerde yaz - kış kredi kartına taksit fln gibi kampanyaları oluyo ALPATA da var mı böyle şeyler???
Şimdiden :tesk:

Allah korusun, ben en son kavga ettim orayla. şikayet de ettim, gm ye. ama sonuç çıkmadı. benim egr valfini değiştirmek için işçiliğe 60 ylt olur dediler, bir gittim 150 ytl istediler kavga dövüş 112 ytl ye indirttim işçiliği. başka şehirlerdeki 3 tane yetkili servisi aradım bu işlem için ortalama 45 ytl alıyorlardı. aracın bakımını yaptırmadan önce sadece triger değiştirecekseniz onu söyleyin, yağı değiştimeyin de diyebilirsiniz.ve fiyat alın tüm masrafları hesaplatın da sonra bir sürprizle karşılaşmayın. İyi geceler...

Saolasın Kenan bende öyle şeyler duydum ALPATA ile ilgilide o yüzden konu açayım dedim...:( Eskişehir'li başka arkadaş yok mu koca forumda yorum yapabilecek?

Sinan abi 3 senedir aracın bütün bakımları orda yapılıyo şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadık ufak tefek sorunlar oldu onuda karşılıksız çözdüler Tabi yedek parçada sağladıkları indirimler olsun işçilikte sağladıkları indirimler olsun bi nebze fiyatı cezibleştiriyo ama tabiki uygun hale gelmiyo ne yazıkki ama taksit imkanı var ;) 6 ay olması lazım...
Lakin bende sanayide öle bir ustaya düşmüşümki tık dahi ses gelmeyen araçta tıkırtılar gacırtılar ses gelmeye başlayınca acil olarak araçtan anlayan usta aramaya başlamıştıkki en iyisi servis dedik ve ondan beri servise götürüyoruz.Ayrıca saolsunlar gacırtı gelen yerleride tespit edip çözdüler
Ayrıca tabiki sıkıntı yaşayan ark.larda var bende duydum Birde ulaşım ve teslim süresi gerçekten sıkıntı yaşatıyo özellikle hemen aracı teslim etmemeleri ve ulaşım sıkıntı gerçekten çok güç :( birde aracın başında durmak gerekiyo yoksa iş biraz uzayabiliyo :(

ben de eskişehirde yaşasam da servis arasam yaw :rolleyes:
özledim memleketi
ben tatillerde gittikçe sanayide babamın ahbaplarına gidiyoruz sorunsuz ve masrafsız çözüyolar ama parça bi yerden usta başka yerden falan yerlerini de pek hatırlamıyorum açıkçası
yani eskişehirde bakıma girince babam sağolsun yöntemi işliyor :D

Tşşkrler Burak bakalım gidicez inşallah sorunsuz çıkarız bizde..Arabadan gelen tıkırtılar kafamı sıkmaya başladı o kdar çok yok ama sinekte küçük ama mide bulandırır hesabı..Kredi kartına taksit olayının olması güzelmiş ama bütün parayı toptan vermektense 2-3 ayda ödemek daha makul...

Tşşkrler Burak bakalım gidicez inşallah sorunsuz çıkarız bizde..Arabadan gelen tıkırtılar kafamı sıkmaya başladı o kdar çok yok ama sinekte küçük ama mide bulandırır hesabı..Kredi kartına taksit olayının olması güzelmiş ama bütün parayı toptan vermektense 2-3 ayda ödemek daha makul...
Abicim gittiğinde istersen ustayada o tıkırtıyı sölersen yardımcı olur kanımca benimde koltuk gıcırdaması vardı her zaman yapmasa bile arada gıcırtı yaptığı zaman dediğin gibi insanın kafasına takılıyo bakıma girdiğinde onuda sölediydim saolsun halletmiş bir daha o sesi duymadım ;) taksit olayı var taibiki ama tek sorun dışarıya göre biraz daha tuzlu oluyo :(

özel servisten çok memnun oldugum opel çıldırlardan aydın ustayı öneirim pişman olmazsınız

Geri