Etem bozkurt araci

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Etem abiden izin alarak arabasinin degerini çikarmaya çalişiyorum.

Arkadaşlar etem bozkurt aracini satsa ve sizde alici olsaniz ne kadar verirdiniz.etemabi bu arada modelini buraya yazarsan iyi olur..

mehmet madem konuyu açtın, bunlarda bilgiler :)
Aracım 2001 vectra 1.6 comfort
değişen boyanan hiç bişey yok.
km:92.000

extra neler var derseniz buyrun....

1. yolbilgisayarı.( tüm fonksiyonları çalışıyor)

2. bosch marka orjinal mercekli xenon farlar.( orjinal cdx farları).

3. gm marka orjinal far yıkama sistemi ( su fıskıyeleri,su hortumları ve su
deposu ) hepsini orjinal taktım.

4. gm marka ışıklı güneşlikler.

5. gm marka ışıklı arka elcikler.

6. gm marka ışıklı tip kapı cepleri.

7. hız sabitleyici.

8. otomatik far sensörü.

9. park sensörü.

10. ön koltuk ısıtma sistemi ( orjinal gm marka ısıtma düğmeleri ,ısıtma pedleri kumaş tipi 1. sınıf, hem sırt hemde oturma alanına taktım ve mükemmel çalışıyor).

11. komple headers eksoz sistemi.

12. orjinal vectra b gt jant takımı.

13. beyaz çamurluk sinyalleri.

14. tüm camlara çizilmez 1. kalite film çekildi.

15. arka koltuk ısıtma ( proje aşamasında,orjinal arka koltuk ısıtma butonlarını aldım gelmesini
bekliyorum)

16. motorda ise almanyadan getirdiğim çip uygulaması var.

Son düzenleme:
Yok daha neler boyle konumu olur serbest piyasada rekabet kurulu buna izin vermez :kop::kop::kop:

bir kere benim araba ethemin arabasindan en az uc lira daha cok etmesi lazim ben 06 BH 7151'E 22 fiyat biciyorum PAZARLIKLA 21 OLUR...

Yok daha neler boyle konumu olur serbest piyasada rekabet kurulu buna izin vermez :kop::kop::kop:

bir kere benim araba ethemin arabasindan en az uc lira daha cok etmesi lazim ben 06 BH 7151'E 22 fiyat biciyorum PAZARLIKLA 21 OLUR...

vallahi bülent . mehmet çok istedi böyle bir konuyu açmayı,abi merak ettim ne çıkıcak dedi bende olur dedim :)
senin araçta benimkinin 3 fazlası etsin :)

sizin arbanın özellikleri nelerdi? ethem beyin aracı ile karşılaştırmak açısından..
ayrıca bence seri sonu diyebileceğimiz en son üretilen o kasaya ait araçları şirketler ellerinde kalmasın diye donanımını yükselterek satıyorlar..
mesela 2001 vectralar 2004 astra eleganca vb. çok güzel araçlar..:good:

22000 tl benim gözümde eleganceden üstün bir araç keşke açilirtavan yapma ihtimalinde olsaydi elaganceden fazla özelligi var aracin mesala(arka koltuk isitmasi dahil )bence bu fiyata deger

eleganceden ekstra olarak , orjinal mercekli xenon farlar,far yıkama sistemi,ön ve arka koltuk ısıtma, hız sabitleyici gibi farklı ve orjinal malzemelerle yapılmış özellikler var.

şu an için eleganceden tek eksiği dijital klima ,oda benim için çok önemli değil.

gerçi bu konuda elegance ve comfortu karşılaştırmıyoruz .
mevcut comfort aracıma eklediğim donanımlarla nekadar eder diye merak eden arkadaşımız mehmet için açıldı bu konu:)

Ewet arkadaşlar fiyat fiyat fiyattan konuşalim sizin düşünceniz ne kadar bu araca

Geri