euro dizel motorlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yolcu79
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizce hangi motor daha başarılı 1.3 cdtı 75 /1.5 dcı 65 /1.4 hdı 70 /1.4 tdı 75/ performans ve yakıt acısından kullananlar hanginden memnun kaldı.

Yakıt olarak 1.5 dci ama CDTI ini sesi bile güzel yada ben kullanıyorum diye alıştım :D

Birde 1.3 90 hp oldu mu tamamdır Performans :good:

1.3 cdti tabı ben 75 lıgı degılde 90 lıgını beyenıyorum 1.4 hdı da ıyıdır

1.5 dcı performans daha iyi sanırım

opellerde özellikle corsa ve astrada 1.5 dci motor olsa bence tadından yenmez olurdu. bence hem yakıtta hem performansta daha başarılı bir motor

hdi daha yeni teknoloji ve daha az yakar

1.9 tdi :d

Motor büyüdükçe araç daha ziyade uzun yol aracına dönüşüyo..binek araç olarak en büyük 2.7 cdi kullandım km de sanırım 15-17krş yakıyodu

Direk kullanıcı olarak 1.5 dcı 80 hp sınıfındaki diğer dizeller ile dalga gecercesine ekonomik otoyolda istikrarlı. uzun ömür olarak kullandığımız araç 260.000 km de motor yürüyen halen sıfır sorun ( ustalar 180.000 gibi enjeksiyon su koyar demişti. )

Tam emin değilim 70 hp galiba 4 ay palio 1.3 multi jet kullandım hor kullanılmış şirket aracı olmasına rağmen haddinden fazla performanslıydı.

Tam emin değilim 70 hp galiba 4 ay palio 1.3 multi jet kullandım hor kullanılmış şirket aracı olmasına rağmen haddinden fazla performanslıydı.

Palio'nun ölüsü bile fena..ilk gözağrım ilk hayalimdi 1.6 16v palio vardı yollar ağlıyodu :D ama tabi ne konfor var ne bişey :D

Geri