Farların durumu, yorumunuzu bekliyorum

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, Fotograftada göründüğü gibi sol far yeni sağ far eski, buda artık gözüme çarpmaya başladı, sanayide aracı göstermeden ayak üstü sormuştum, 25 liraya falan temizleniyormuş, acaba, ikinci el yeni far alıp taktırsammı yoksa temzileme mi yaptırsam. değerlendirmenizi bekliyorum aradaşlar,

buda aracımın far görünüşü

7v3pm.jpg

Son düzenleme:
hocam resim çok büyük boyutu azıcık küçült kimse beklemiyor.

temizlettir değiştirme parçayı ;)

antalya güneşinde normal sanırım zımparalanıp cilalanacak

cımpara cila yapılması gerek diye düşünüyorum...iyi durmuyor biri mat biri parlak...

Basit iş temizletin boşa masrafa gerek yok.Astrada bu hastalık sanırım ne kadar astra gördüysem Makyajsız kasa(siyah tabanlı) farı hepsinde bu var mercekli de dahil :(

Paradan kaçıp ucuza temizlettirme..ben çiftini 80 liraya temizlettim ilk günki gibi oldu fakat dikkat et farlar temizlendikten sora ayarları gidecek..far ayarı yapan birini bul hemen.. sabah erken saatlerde yaptır temizliği ben gece yaptığım için ayarlar sapıtmıştı aydınlatmasız uzun yola çıkmak zorunda kaldım..

Paradan kaçıp ucuza temizlettirme..ben çiftini 80 liraya temizlettim ilk günki gibi oldu fakat dikkat et farlar temizlendikten sora ayarları gidecek..far ayarı yapan birini bul hemen.. sabah erken saatlerde yaptır temizliği ben gece yaptığım için ayarlar sapıtmıştı aydınlatmasız uzun yola çıkmak zorunda kaldım..

temizlendikten sonra aradan zaman geçtikten sonra daha kötü olurmu, zımpara atıyorlarmış, zımparalanan şey yanmaya toza daha açık hale gelmezmi,
o yüzden ikinci el alsam diye düşünmüştüm, temizledikten sonra yine birbirinden faklı olurmu acaba..

Geri