Fikir verebilirmisiniz ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Filawus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
detayı okuduysanız resimden de farkettiyseniz sağ stop camı kırık. Önce aracın rengi ne acaba?

ben angeleye tip farları opellere yakıştıramıyorum nedense, astralara hafif esmer far ve stoplar daha hoş duruyor mesela şu aşağıdaki astra gibi yapmadıkça bence bi anlamı yok.

img5681i.jpg

img5564d.jpg

Hım anladım genel anlamda olumsuz peki far karartma yapıyolar onu nasıl nerde yapıldıgını bilen varmı fiyat konusunda angeldan da daha uygundur dıye dusunuyorum ?

Hım anladım genel anlamda olumsuz peki far karartma yapıyolar onu nasıl nerde yapıldıgını bilen varmı fiyat konusunda angeldan da daha uygundur dıye dusunuyorum ?

Stoplara hafif siyah tonunda kaplama yapılabiliyor, farları fırında cam kısmından ayırıp işlerini boyuyorlar, modifiye işiyle uğraşan hemen hemen her yer yapar bu işlemi. Tabelasında JDM yazan her yere yaptırabilirsiniz :)

Stoplara hafif siyah tonunda kaplama yapılabiliyor, farları fırında cam kısmından ayırıp işlerini boyuyorlar, modifiye işiyle uğraşan hemen hemen her yer yapar bu işlemi. Tabelasında JDM yazan her yere yaptırabilirsiniz :)

Teşekur ederım JDM unıtmıym :D yalnız bu kaplama sağlıklı olmaz dıye dusunuyorum o ısıya dayanabılırmı kı yafs :D

Geri