Fm radyo çekmiyor!!!!!!

Emirvectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectra b arabam arbada anten yeri nerededir bilmiyorum görömedim .birde pıoner 4050 teyibim var radyo çekmiyor çekse bile cızırtılı parazitli radyo dinliyemiyorum teyibimi çıkarıp aten gişini kontrol ettim yerine takılı . aceba başka bağlantı hatasımı var ??? yadımıcı olurmusunuz ??

bu aralar ankarada bi frekans zayıflığı var otomatik arama yakalıyamıyor. oto teypçiye gittim teyp mi bozuk diye ama sorun buymuş. ama bilmiyorm istanbulda da var mıdır böle bişi :S

istanbulda böyle bi sorun olacağını zanttmiyorum.. bide benim arabada yaklaşık 2 aydır bu sorun var..

bu aralar ankarada bi frekans zayıflığı var otomatik arama yakalıyamıyor. oto teypçiye gittim teyp mi bozuk diye ama sorun buymuş. ama bilmiyorm istanbulda da var mıdır böle bişi :S
benim arabada yaklaşık 2 aydır bu sorun var bide istanbulda böyle bi sorun olacağını zanttemiyorum...

anten den teyp kadar gelen kabloda kırılma kopma vs. olmus olabılır anten kablosu tavan dosmesının ıcınden gecıyor dıye bılıyorum el becerınız varsa sokup bakabılırsınız

anten den teyp kadar gelen kabloda kırılma kopma vs. olmus olabılır anten kablosu tavan dosmesının ıcınden gecıyor dıye bılıyorum el becerınız varsa sokup bakabılırsınız

+1 ;):rolleyes:

Geri