ford focus ses sistemi....

FireStarteR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar... direkt konuya gireyim..:D
geçen gün yeni focusa bindim üstünde sony ses sistemi olanlardan.. gerçekten ses çok tatmin edici.. koltuklar titriyor sesi açınca..:D
benim sorum şu.. bende corsa c var.. cd çaları var üstünde orjinal.. acaba o ses kalitesine ulaşmak için ne yapmam gerekir..???

focus alman gerekir :P
ben de $u sıralar tatmin olabilceğim bi ses sistemi arıorum fakat wazgeçtim.
nedeni yeterli bass alabilmek için illaki woofer taktırmam gerekiomu$
ben kapıdaki orjinallerin yerine iyi birer hopörlör taktırıyım bi de 4 çıkı$lı bi amfi alıyım dedim , adam bi i$e yaramaz dedi. bende wazgeçtim. bagajımı dewasa bi woofer kutusuna ayıramam :S ke$ke daha tatminkar müzik sistemi yapsalardı , yüksek seste biraz dinleyince çıkı$lar ısınıo , sesi kısınca bi süre ses açılmıo vs vs. :S

aktif subwofer lar var piyasada.hem amphi ye ihtiyacınız olmaz hemde yer kaplamaz.

focus alman gerekir :P
ben de $u sıralar tatmin olabilceğim bi ses sistemi arıorum fakat wazgeçtim.
nedeni yeterli bass alabilmek için illaki woofer taktırmam gerekiomu$
ben kapıdaki orjinallerin yerine iyi birer hopörlör taktırıyım bi de 4 çıkı$lı bi amfi alıyım dedim , adam bi i$e yaramaz dedi. bende wazgeçtim. bagajımı dewasa bi woofer kutusuna ayıramam :S ke$ke daha tatminkar müzik sistemi yapsalardı , yüksek seste biraz dinleyince çıkı$lar ısınıo , sesi kısınca bi süre ses açılmıo vs vs. :S

eğer gerçekten böyle bişey istiyosan bence ford un yaptığı ses sistemi çok güzel.. bir kere imkan olursa bin bir focusa ve sesi dinle...:D

çok paraymış bu :D

yani alternatif çözüm etkili bass için.amhpi ile wofer alsan hemen hemen aynı paraya gelecek

Aktif bass isteyen varsa Astramda kullandığım JBL aktif bassımı satabilirim..

Geri