forumda neden farklı opellerden yok..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikkat ediyorumda forumda çok fiks bir corsa astra vectracı kesim var onun dışında başka bir aracı olanı görmüyorum insanın gözü bir tigra frontera antara monterey agila calibra omega kadett insignia signum gibi kullanıcılarıda görmek istiyor..

burda çok fiks hep aynı konular kendi içimizde dönüp dönüp duruyor eski kullanıcılar bunun farkındadır yeniler farkında olmaya bilir ama astra corsa vectra için açılan her konu aslında bir yada iki yıl önce bir benzeri açılmış konular oluyor.. başka modeller olsa en azından renk olur yeni sohbetler çıkar yeni paylaşımlar çıkar bilmediklerimizi öğreniriz belki bu yolla talep olmayan opel modellerinede insanlar keşfettikçe hoşlarına gider talep artar.. yoksa bu kısır döngüden hiç çıkamıycaz gibime geliyor..

İnsignia yeni yeni çoğalıyor ama Diğer araçlar bir elin parmağını geçmez heralde :)

İnsnalar farklı şeylere yönlmek istemiyor. Özellikle şu zamanda Türkiyede tek kapı araçların satışı yok denecek kadar az, Jip veya 4x4 araçlar sırf yakıtından bile satışları düşük alanlarda zaten Q7 BMW x6 gibi maddi imkanı olanlar oluyor. Hele ki, Ülkemizde araba konusunda çok tutucu ben bile sıfır alırken 2. elde piyasası en hızlı gidecek araba aradım aylarca

evet konular hep rodaj, turbo, balata ve yakıt üzerine :)

unutmamak gerekr ki her gün lpg benzzin mazot yarışı varrr forumda

astra vectra corsa gibi modeller opelin kalem modelleri

İnsnalar farklı şeylere yönlmek istemiyor. Özellikle şu zamanda Türkiyede tek kapı araçların satışı yok denecek kadar az, Jip veya 4x4 araçlar sırf yakıtından bile satışları düşük alanlarda zaten Q7 BMW x6 gibi maddi imkanı olanlar oluyor. Hele ki, Ülkemizde araba konusunda çok tutucu ben bile sıfır alırken 2. elde piyasası en hızlı gidecek araba aradım aylarca

iyide eski kullanıcılardamı yok hani benim yukarda saydığım modeller iki tanesi yeni olsun insignia ile antara diğerleri 10 senelik ve üstü modeller hiç mi kullanıcı kesmi yok bu araçlar binlercesi satılmış olması lazım o alanların en azından bir kaçı gelse forumda renk olur.

unutmamak gerekr ki her gün lpg benzzin mazot yarışı varrr forumda

astra vectra corsa gibi modeller opelin kalem modelleri

sorun o değil sorun açılan her konun çok fiks aslında arama yapılmadığı için yeni sorunlar zannedilmesi ama arama yapılırsa aynı konulardan onlarca açıldığı görülücekdir.. yani hep aynı şeyleri bir kısır döngüde konuşuyoruz.. araçlar fiks olunca konular sorunlarda genelde fiks oluyor.. biraz renk ve farklı araçlardan olsa diğer modellerden opel bir astra vectra corsa dan ibaret değil..

dikkat ediyorumda forumda çok fiks bir corsa astra vectracı kesim var onun dışında başka bir aracı olanı görmüyorum insanın gözü bir tigra frontera antara monterey agila calibra omega kadett insignia signum gibi kullanıcılarıda görmek istiyor..

burda çok fiks hep aynı konular kendi içimizde dönüp dönüp duruyor eski kullanıcılar bunun farkındadır yeniler farkında olmaya bilir ama astra corsa vectra için açılan her konu aslında bir yada iki yıl önce bir benzeri açılmış konular oluyor.. başka modeller olsa en azından renk olur yeni sohbetler çıkar yeni paylaşımlar çıkar bilmediklerimizi öğreniriz belki bu yolla talep olmayan opel modellerinede insanlar keşfettikçe hoşlarına gider talep artar.. yoksa bu kısır döngüden hiç çıkamıycaz gibime geliyor..

Saydıgın Araclardan forumda var ise bız fazla farkına varamayız nıyemı hep konular astra-vectra-corsa yla ılgılı acılıyor ee adamda bu arabalardan yok anlamadıgı seye nıye yorum yazsın bır sorunu acsa konuya yorum yazan olmayacak olsada 1-2 kısı nıyemı cunku bız o arabaları anlamıyoruz ee adamlar ne yapsın ne yorum yapabılıyorlar ne konu acabılıyorlar

ne biliyim bir tigracı görmek isterdim :) mesela yeni kasa tigraların cc leri var çok hoşuma gidiyor o nasıl bir şey acaba yani sürüşü kronik sorunları varmı..

meza frontera 2.2dti sport lar var tek kapı çok hoş duruyor alet o arabaya sahip birileriyle sohbet etmek isterdim. :)

Her zaman olduğu gibi araçların bütün hepsini getirmiyorlar.Getirilenler de ilgi görmüyor.

Buralarda dolanan mavi bir tigra var cidden güzel şirin bir araç.

Geri