fren lambalarım sönmüyor

gencer_15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 vetra c aracımın fren lambaları sönmüyor 4 tane müşür değiştirdik gene sorun devam ediyor acaba başka ne olabilir

arka sis farları çift mi yanıyor ?
eğer öyleyse araba sapıtıyor :D ben çift yapmıştım 2005 vectrada arka sisleri frenler falan non stop yanmaya başlamıştı yol bilgisayarı fren ikazı falan veriyordu :D

rölesine baktınızmı?

çift yanınca hata verdi 2005 vectra :D
hatta frene basınca yanıp sönüyordu falan :D

Takılı kalınca nasıl düzeliyor? Freni pompalayınca pedaldan hızlı çekince falan düzeliyor mu?

Role var ise fren lambalarında o takılı kalıyordur.
Kablolarda veya lambaların girdiği plaket de kısa devre vardır. Stopların arkasından sökerek incelemelisin.

Takılı kalınca nasıl düzeliyor? Freni pompalayınca pedaldan hızlı çekince falan düzeliyor mu?

Role var ise fren lambalarında o takılı kalıyordur.
Kablolarda veya lambaların girdiği plaket de kısa devre vardır. Stopların arkasından sökerek incelemelisin.

rölesi hangisidir bilmiyorum birde fren müşürünün fişini çıkarınca lambalar sönmesi lazım mı benimkinde fren müşüründen fişleri cıkarınca lamba sönmüyor röleden olabilir ama röle hangisi bilmiyorum

röle muhtemelen kaput altındaki sigorta kutusundadır pedalın düzgün çalıştığından eminmisiniz yani sonuna kadar kalkıyor eğer biaz düşük kalıyorsa müşürü açıyor olabilir

Geri