Gergi kütüğü titremesi

Astra g 2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba
2001 Astra g v kayısı gergi kütüğü titriyor v kayısı ve gergi kütüğünu komple değiştirdim ama değişen bı şey olmadı diğer astralarin gergi kütükleri ile karşılaştırıdim onlarda hiç kimildami dahi yok. Yardımcı olursanız sevinirim

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba
2001 Astra g v kayısı gergi kütüğü titriyor v kayısı ve gergi kütüğünu komple değiştirdim ama değişen bı şey olmadı diğer astralarin gergi kütükleri ile karşılaştırıdim onlarda hiç kimildami dahi yok. Yardımcı olursanız sevinirim

rolantiniz düşük yada motorun çalışmasında titreme varmı?
kayışın döndürdüğü diğer kasnaklarda bir balans sorunu varmı?

Astra g 2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstat rolantiden olduğunu düşünmüyorum devir yükseldikçe titreme çoğalıyor bugün klima kompresörünu degisticem sanırım sorun onda şarj dinamosunun balansı düzgün ins. Kirank milinden bı sorun yoktur ��

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapmayın öyle hemen klima kompresörümü değiştirilirmiş.
Ustanıza söyleyin önce v kayışını çıkarıp arabayı çalıştırsın sarsıntı devam ediyormu diye

Sony Z5 ile gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motorun tekleme olmadan gaz yememe durumu olmadan çalıştığından eminmisiniz.motor tekleyerek çalışırsa kendini sallar

Sony Z5 ile gönderildi

Astra g 2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kompresör zaten sogutmuyor zaten değişmesi lazımdı bide onu değiştirdikten sonra değerlerine bakicaz

Astra g 2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sorunu buldum hava filtresinin olduğu taraftan gergi kütüğünün üstüne ve kayışın üstüne motor kapak contası dan yağ akiyomus kapak contası ve soğutmayan klima kompresörünu değiştirdim düzeldi :)

wendor11

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Benimde bulamadığım bir sorun var v kayışı değiştim gergi kütüğünü değiştim ses yapıyor carrrr diye gergi rulmanı bir uzun levye veya bir tornavida ile biraz çökünce ses kesiliyor yolda giderken millet arabada bir sorun var diyor durunca

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi