Güneşlik Aynası Kapağı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Cebelli59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar güneşilkteki aynanın kapağı açarken kırıldı. Normal açtım ama sanıyorum -10 gibi bir havada sert plastik çok kırılganlaşıyor. Ben düşen parçayı güzelce yapıştırdım ama eski yerine oturtulacak gibi durmuyor. Tak-çıkar bir şeymi acaba daha önce çıkarıp takabilen falan varmı. Ya da bu parçayı serviste falan bulabilir miyim? Yoksa tüm güneşliğin mi değişmesi gerekiyor.

Ynt: Güneşlik Aynası Kapağı

bence bu durumu çok sorun etmeyi,o aynayı kaçkez kullanacaksınızki,ankarada yıldız sanayide bol miktarda kazalı araç var o araçların biririn güneşliğini satın alabilirsiniz

GEÇMİŞ OLSUN. YANILMIYORSAM SERVİSTE PARÇA KOMPLE SATILIYOR.

Kasım Çınar link' Alıntı:
bence bu durumu çok sorun etmeyi,o aynayı kaçkez kullanacaksınızki,ankarada yıldız sanayide bol miktarda kazalı araç var o araçların biririn güneşliğini satın alabilirsiniz

bencede serviste kazık yemeye gerek yok çıkmacılardan çok cüzzi bi paraya alabilirsin...

Zaten almaya pek niyetim yok. ևok dandik yapılmış bir parça yenisini alsam o da kırılır. Tek sıkıntı  o ayna kapağı dışardan tak-çıkar yapılabiliyormu? Arkasından mı işlem yapılıyor. ևünkü Scotch marka güçlü yapıştırıcıyla çok güzel yapıştırdım.

O kapak tek degismiyor komple guneslik degismesi lazim. Bence hic ugrasmaya deymez birakin oyle kalsin.

Geri