Güvenlik kiti (cam filmli)!!!

furkantever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

OPEL Astra H - HB 2007 model aracım var ve yarın GEdizler'de güvenlik kiti (cam için) ve alarm taktıracağım. Sorum şu ki, aşağıdaki 2 alternatiften hangisini tercih etmeliyim sizce:

1- Güvenli kiti = 450 YTL = cam güçlendiriliyor

**2- Güvenlik kiti + CAM filmi = 550 YTL (Burda sormak istediğim, cam filmi hangi koyuluğa kadar yasal oluyor? Ayrıca, bunu ruhsat'a işletmek gerekiyor mu veya ilerde muayenede sorun çıkar mı? - RUHSAT'A işletilirse bana maaliyeti ne olur ?)

**TAKTIRMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM ALTERNATİF

İlginiz için teşekkürler. İyi günler

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gedizleri tavsiye etmiyorum koyuluk derken ziebartın 2 numara filmi güzel hem yasal açıdan sorun olmaz hemde fiyat daha uygun

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßu ürünleri ßütcene gore bence düşünmelisin..Cam filmi her türlü koşulda yasak..Ruhsata işletınce ne kadarlık ßi masraf ödenildiğine ait ßir ßilgim yok..Cam filminde 2numara cam film i ideal..Tavsıye ederim..Keyifli forumlar...

furkantever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erkan34,

Gedizleri neden tavsiye etmediğini öğrenebilir miyim? Ayrıca, gedizler dısında bir yere yaptırırsam o zmn araba garantiden çıkmayacak mıydı? Son olarak,

Zeebart hangi marka film & GEDİZLER hangi marka film kullanıyor acaba?

İYi günler...

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erkan34,

Gedizleri neden tavsiye etmediğini öğrenebilir miyim? Ayrıca, gedizler dısında bir yere yaptırırsam o zmn araba garantiden çıkmayacak mıydı? Son olarak,

Zeebart hangi marka film & GEDİZLER hangi marka film kullanıyor acaba?

İYi günler...
gedizler iyi yapamıyor
garantiden çıkmaz ben sormuştum 2008 astra h vardı bende sıfır almıştım ve ziebartta yaptırdım süper olmuştu ama fiyatı 350 gibi tam hatrlamıyorum birde yaptırırken arabanın başında dur ve kesinlikle kapı döşemelerini söktürme !!! sökmedende yapıyorlar daha zor olduğu için sökelim diyorlar işlerine gelmiyor benden bu kadar SAYGILAR

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok Uçuk kaçık bır fıyat ßence..H.O.C da daha Kalıtelı bır işcilik.ve uygun fıyat bulabılırsınız..Ayrıca Örnek araç resımlerı orada mevcut..Istedıgınızı yapıyorlar..

furkantever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ERkan,

DEmin zeebart'ı aradım da...CAM FİLMİ -- 500 YTL kdv dahil yapıyorlarmış - kapıları sökmeden dediğin gibi...ama güvenlik amacı yokmuş >> cam dağılmıyormuş ama öyle balyozla 1-2 dk vurulmaya yönelik bir koruma değilmiş (gedizlerdeki öyle sanırsam)....GEdizler'de kapıları söktürmeden yaptırsam bunu, en ii çözüm olmaz mı? gedizler'de GÜVENLİK + CAM FİLMİ -- 550 YTL...

İYi akşamlar

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yaptığım son araştırmaya göre her türlü cam filmi yasakmış.

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SONAX'ın Güvenlik Filmi var
Çok çok Memnunum
Öyle koyu falan da değil şeffaf renkte
Muayne ve kontrollerde bir şey olmuyor

Taktırmak isteyenlere tavsiye ederim
Çok güvenl bence

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam filmlerinin hepsi yasak arkadaşlar seffaf bile yasak fakat muayenede veya trafikte şeffaf problem çıkarmaz ama renkli film ne zaman ne olacağı belli olmaz birgün trafikte veya bir muayenede söktülme ihtimali çok yüksek.

Ahmet Altınçubuk