Hangi Corsa...?

endorphine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emektar 98 astra gl f kasa aracımı sattım. Şimdi yine opel düşünüyorum. 2007 modelden daha düşük olmamasını istiyorum. İşin kötüsü bütçede kısıtlı. 20000TL max.Aslında otomatik vites bakıyorum. Hanım, bende kullanacağım diyor. Ama opelin otomatiğini pek tavsiye etmiyorlar. Olmazsa hanımı otomatikten caydırmam gerekecek opel almam için. Eğer illada otomatik diye tutturursada toyota yada honda bakacağım ama dediğim gibi bütçe kısıtlı. Neyse eğer düz vites almaya kalkarsam hangi corsa modelini seçeyim diye soracaktım aslında. 1.2 ler var mesela ama gücü yetersiz gelebilir 1.6dan sonra bana. 1.4 baksam dahamı iyi? Birde corsa modellerinde twinport yada enjoy gibi şeyler var. Hangilerini önerirsiniz? Cevaplar için şimdiden teşekürler.

SaveImage

alacaksan corsa d 1.4 tavisye ederim...1.2 ler problemli görünüyor...
hemde yakit ve cekiste 1.4 iyidir o kasaya..

Corsa d dizel mi?

corsa d 1.3 dizel var onu alabilirsin. benzinli olsun istiyosan eğer 1.4 alabilirsin. opelin otomatiğinde ne gibi sorunlar varmış anlamadım açıkçası? Easytronic araç kullanıorum 1 senedir maşallahı var üstelik çok kullanışlı otomatik vitesten cok farklı tavsiye ederim. tabi yine karar sizin ;)

evet bak emre kardesin önerisi de iyi diesel 1.3 cdti iyi hele easytronik..:good:

Başka forumlardada sordum ayrıca kayınçoda araştırmış O'da aynı şeyi söylüyor. Opelin otomatiğini alırsan uğraşırsın ileride diyor. Otomatik alacaksan toyota yada honda al deniyor genelde. Birde mitsubishi colt var ama ben ona sıcak bakmıyorum açıkcası. Opel ilk göz ağrımdı. Ve opel istiyorum halende. İşte bu otomatik olayı bozuyor işi.

Edit: Alttaki linkteki araba nasıl? Km yüksek sanırım.

http://www.sahibinden.com/2007_mode..._bakimli_-14WQQaXQQ19770303WQQpXQQdisplayitem

Son düzenleme:
üyemiz sanırım, corsa araştırıyor. ama herkes astra hk. bilgi yada yorum yazmış.. yoksa ben mi yanlış anladım ?

Evet corsa demişti ama koyduğu ilanda astra var. Ayrıca otomatik vites hakkında bilgi almak istemiş. Easytronic opelin vites seçeneği zaten hepsinde aynı ;) Ben astra kullandığım için yardımcı olmaya çalıştım. Corsa kullananlarda yazıcaklardır mutlaka konuya bildiklerini..

Geri