Hangi marka Far ampülü kullanıyorsunuz?

burakcyln0026

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba.
Aracım 2015 Astra J Cdti 1.6 aracımı yeni aldım sayılır. Aranıza katılmaktan şeref duyuyorum.Aracımı aldıktan bir hafta sonra sol kısa hüzme far ampülü patladı sanayide söktürdüm üstünden Pllips marka bir far ampülü çıktı.Ustanın tırnakları daha iyi tavsiyesiyle Osram marka far ampülü taktırdım.Bir kaç gün sonra sağ kısa far ampülü de patladı.Araştırmalarıma göre orijinali Bosch marka olduğunu öğrendim.Dip not olarak aracı otomatik far modunda kullanıyorum ve çoğunlukla farlar açıkken çalıştırıyotum.Sizce arıza tamamen marka ile mi alakalı yada otomatik modda çalıştırma ile mi alakalı düşünceleriniz nelerdir? Tavsiye edeceğiniz marka varmı?

Son düzenleme:
Aramıza hoşgeldiniz Burak bey...Öncelikle Aracınız hayırlı olsun...Ben Osram Night Breaker 200 H7 %200 kullanıyorum...Yaklaşık 2 yıl oldu ve şu ana kadar gayet memnunum...Sorunuza gelince bende otomatik modda kullanıyorum...Arızanın bununla alakalı olduğunu sanmıyorum ama ampulun ömrünü otomatik mod tabiki doğal olarak kısaltır....Bence soldan sonra sağında patlaması tesadüf olmuş...

• Beğen
Tepkiler: burakcyln0026
Merhaba ben genelde photon ürünlerini kullanıyorum oldukca sağlam ve kalitelier. h7 kullanıyorum milistone black serisi oldukca sağlam ürün satın almak istersen photon ürünleri bu siteden bakabilirsin.

Arisar otomotiv

• Beğen
Tepkiler: burakcyln0026
Değerli yorumlarınız için teşekkürler.Osram H7 aldım bakalım biraz kullanayım tekrar arıza yapacak mı bir hafta kadar sonra deneyimimi paylaşacağım.

• Beğen
Tepkiler: Cemil
Photon marka tavsiye ederim, diğerlerine göre hem uzun ömürlü hemde birebir uyumlu olanlardan taktırdığınızda sorunsuz kullanabilirsiniz.

Geri