Hangi Opel Corsa

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan skylife95
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

skylife95

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkesi saygı ile selamlıyorum.

İkinci el Opel Corsa almayı planlıyorum. Ancak Corsa birçok model çıkarmış ve benim biraz kafam karıştı.

Öncelikle size istediğim araçtan bahsedeyim. Kesinlikle dizel olmalı otomatik vites olmalı. Seri bir araba olmalı yokuşlarda bayılmamalı. Standart donanımları yazmıyorum (Klima abs vs.)

Daha iyi anlaşılması için isteğim aracın resmini koyuyorum. Konu hakkında bilgim olmadığından sizden aşağıda örnek olarak görmüş olduğunuz aracın hangi modelini alayım. Yada kesinlikle almayın dediğiniz model hangisi. İlginiz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler.

28sra04.jpg

Cevap için teşekkür ederim ancak sanırım araç resmi tam model olarak almayınız yani sis farı var diye 111 yıl olacak diye birşey yok sis farsız da olabilir. Kısaca yeni kasa araç diyelim. Bu yeni kasa corsalardan hangisini almalıyım.

Cevap için teşekkür ederim ancak sanırım araç resmi tam model olarak almayınız yani sis farı var diye 111 yıl olacak diye birşey yok sis farsız da olabilir. Kısaca yeni kasa araç diyelim. Bu yeni kasa corsalardan hangisini almalıyım.

90hp 6 İleri Enjoy en mantıklı modeli D kasaların bence.

bence eğerki otomatik alıcaksanız 0 alın ve garantiyi 5 seneye uzatın....2. elde otomatik veya easytronic araçlara güvenmeyin...herhangi bir beyin bozulmasında 5000 tl ye kadar masraf cıkartabilir size arac....ben 2. el olarak otomatik arac alınmasına karşıyım....

dizel otomatik olarak enjoy ve 111 yıl dışında pek araç yok zaten

Benim araç 1.2 easytronic essentia C'mon paket. Tamamiyle kullanım ve beklentiyle alakalı. Her serideki donanım farklı iyi araştırın.

1.3 dizel alın. almışken enjoy makyajlı kasa alın derim...

Benim kullandığım aracı tavsiye ederim sorun yaşamazsın ama 111.yıldan uzak dur

111.yılın nesi var bilmiyorum ama bence 111 yılda güzel araba.piano black gögüsü özellikle 10 numara...

Geri