hangi radyatör markası almalıyım

Yıllar önce Vectra B aracımın radyatörü delinmişti. Bulunduğum yerde de Vectra B radyatörü yalnızca bir adet kalmıştı. Ve ben de değiştirmek istiyordum çünkü ustam bir numara idi. Radyatörü dükkana getirttik. Baktık ki üstünden çıkan orijinalinden biraz farklı. :) Giriş çıkış bağlantı yerleri falan tutmuyordu. Sonra Ali Usta ben bunu yaparım dedi. :) Bir şeyler taktı, söktü, kırdı v.s... Normalinden yaklaşık 1 saat fazla uğraştı fakat canavar gibi iş çıkardı. Eskisinden çok çok daha iyi bir radyatörüm oldu.

Konuyla bir ilgisi yoktu aklıma geldi yazayım dedim. Fakat bildiğim bir şey var ki, köre sormuşlar malın iyisini nerden anlarsın diye... Fiyatından demiş.

behr ;)

2/ numara valeo 210 tl
3/ VECTRA B 96-99 MODELLER KLİMA LI ARAÇLAR İÇİN UYUMLUDUR Ürün Kodu : VB1008 Fiyatı : 65,00 ¨ marka yazmıyordu
4/ wagen 60 tl
6/ behr marka 115 tl
burda sanayıde sordum marka soylemedı ama yarın tekrar sorarım 90 tl

2. paylaştıgında marka yok ıthal yazmıs ama ?

ya zaten 2 tane var sitede. Elinde olupda siteye koymadıkları parçalarda var. Sonuçta adamlar bu işi yapıyor hangisi işine yarar hangisi yaramaz sana en azından fikir verirler. :D ben sitedekileri ekledim sponsor harici satış linki paylaşmak yasak :)

Aluçlar Sedat Beyden 10 gün once bende kalorifer radyatörü aldım. J-deus marka gayet kaliteli EU üretimi. Yerine birebir oturuyor Isıtması ise çok iyi. Fiyat 85 TL Tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Geri