hangi tigra?

hangi desen?

• Kullanılan toplam oy
    19

suleymozer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, yeni aldım tigrayı, tavan ve kaportada çok bariz soyulma var, hatta boya kalmadı desem yeridir, siyah folyo ile kaplatıp ruhsata ikinci renk olarak siyah işleteceğim, madem 2 renk işlenecek polis arıza çıkaramayacak gönlümce airbrush yapayım diyorum, bikaç seçenek hazırladım, 1tribal 2tribal 3ayı 4kartal 5pence, resimlerde, sizce hangisi yakışır?

Ekli dosyalar

• trb1.webp
    trb1.webp
    56.4 KB · Görüntüleme: 56
  • trb2.webp
    trb2.webp
    56.8 KB · Görüntüleme: 86
  • ayi.webp
    ayi.webp
    56.3 KB · Görüntüleme: 52
  • kartal.webp
    kartal.webp
    55.3 KB · Görüntüleme: 52
  • pence.webp
    pence.webp
    54.9 KB · Görüntüleme: 52
bu fena durmuyor

attachment.php

Yanlış anlamayın ama bence hiç biri :)

İllaki bunlardan biri derseniz 2. olan derim ;)
yok neden yanlış anlayayım, öyle olacak olsa neden sorayım sizlere. İşin aslı bu kara kaportalardan nefret ederdim, çok apaçi gelirdi bana ama tavan ve kaput çok çok kötü durumda, görselini geçtim boya tamamen soyuldu dibi paslanmaya başlayacak, boyaya hem para ayırmak istemiyorum hem satarken orjinal boyalı olması avantaj, o yüzden kaplatıyorum. Çok apaçi olmasın diye birkaç stencil denedim netten, benim aklıma gelenler bunlar, her türlü önerinize açığım.

Bence airbrush a gerek yok istediğiniz renk folyo kaplayın ama airbrush yakışmaz diye düşünüyorum

bence yapacaksanız araç geneline birşey yapın, tek bölüme yapmak bana apaçi işi gibi geliyor:rolleyes:

off süper araba.. bence ayılı yap ayılı.. ayılı süper olur kardeş..

bencede 2. en iyisi

Geri