Hangi Torpido vs. Ön konsol Cilası?

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili Arkadaşlar benim aracımın Direksiyonu ve Vites kolu deri kaplı ama konsolun diğer yerleri bildiğimiz plastik ya da Astra G lerin içi neyse tam bilmiyorum. Bunların hepsi için kullanılacak iyi bir ürün varmı yoksa ayrı ayrı bakım ürünü mü almak lazım. Bu ürünleri kullanmazsam ilerde deformasyonların başlayabileceğini söylüyorlar:eek: :eek: ??? Aslında ben şuanda aracın o mat görünümlü iç kısımlarını çok seviyorum. Bahsettiğim ürünleri kullanınca parlak ve kaygan olacak mat gösteren ürünlerde bulabilirmiyim? Birde Turtle Wax diye bir ürün önerdiler iyimidir? Herkese sevgiler, selamlar...

Ben turtle wax ın pastasını almıştım bir ara, hiç bi işe yaramdı, sonra autowax aldım, brz daha pahalı ama işe yarıyor. Würth diye bir marka var onunda belki bu tarz ürünleri vardır. Konsola cila hususunda ise ben olsam o işe hiç bulaşmam, o konu hakkında çok yorum okudum ve kişisel düşüncem hiç bir şey kullanılmamasından yana! Al bi toz bezi hafif ıslat sil, o neymiş öyle parlak parlak:)

evet ya bende arabayı yıkamacıya verdıgımde ozellıkle soyluyorum parlatıcı surme hıcbır yerıne diye...

ben torpido süt spreyi kullanıyorum gayette memmunum mat olanından alıcaksınız italyan marka tam hatırlamadım arites felan olması lazım

O dediğin italyan markası aorexon falan gibi bişey olabilir mi? Eğer o ise onların kalitesiz olduğu söyleniyor tabii ben kullanmadığım için bilmiyorum. Arkadaşlar dediğiniz gibi diyelim konsola birşey kullanmadık ama deri kaplı direksiyonu napcaz zamanla elle tuta tuta deriyi mahvedersek onun korunması için birşey kullanmak gerekirmi?

Arkadaşım tüm Opel Fan Club üyelerine mesaj atmak istiyorum bana yardımcı olurmusun.

Arkadaşlar üyeleri nerden görebilir ve mail atabilirim ilgilerinize

kesınlıkle parlatıcı vs( en kalıtelisi dahı olsa) kullanmayın. orjıanl görundutu daha hoş. dokunası gelıyor ınsanın aracın heryerıne:)

Geri