Hangi ulkeleri gezdiniz????

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kaanka
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Merak ettim, Opelim.net uyeleri hangi ulkeleri gordu, en begendikleri, en begenmedikleri ulkeler nereleri, en cok etkilendikeri yanlari neler???

Ben basliyayim. Misir, Italya, Malta, Bulgaristan, Romanya,Ukrayna, Rusya, Estonya,Belarusya...... Misir da bir garip oldum. Kairede kendimi Istanbul da geziyormusum gibi hissettim.

canım Türkiyem çoğu yerini gezdim ama diğer ülkere gitmek nasip olmadı !!

:rock :alkis: :alkis: :rock canım kardeşim türkiyede memur maaşı ile ortalama yakıt dahil 500 ytl ev kirası.100 elektrik+su .çocukların eğitim gideri.otomobilin vergisi.sigortası.mutfak masrafı vs.vs.vs. ancak geçinen bir memurun bırak yurtdışına yaz tatili için hemen hemen antalya ya inmesi bile hayal gibi değil mi ?:kop: :kop: :kop: :kop:

Yurt disina gitmek illada cok para harcamak demek degil. Ayrica illa kendi cebinden harcamanda sart degil. Ben bir suru ulke ve sehire Efes Pilsen de calisirken bayii toplantisina katilmak icin gitmistim. Birak para odemeyi, birde her gun icin yolluk parasi veriyorlar :)

yunanistan-bulgaristan-yugoslavya-isviçre-danimarka-almanya-isveç-norveç-makedonya-italya-romanya-belçika-hollanda-vs....

tam gezme sayılmaz. norveçte dururken arabayla gelip geçiyorduk bunların içinden....

Kıbrıs (sağdan dirksiyon yüzünden 2 günde maymun oldum, hemen döndüm :)) ve ABD'ne gittim, kısmetse Haziran'da konser için İtalya'ya gideceğim...

Kıbrıs (sağdan dirksiyon yüzünden 2 günde maymun oldum, hemen döndüm :)) ve ABD'ne gittim, kısmetse Haziran'da konser için İtalya'ya gideceğim...

Oldumu Erman ya ! Sagdan direksiyonlu arabanin zevki nede var !!!! Ama sagdan direksiyonlu araba kullanmak , herkesin soldan kullandigi yerde cok zevkli.... kimsenin gormedigini sen goruyorsun :) Bende ilk aldigimda ilk gun kendime kufredip durdum ne demeye aldin diye. Ikinci gunle ucuncu gun donuslerde zor geliyordu,ilk hatayi atlattiktan sonra birdaha soldan direksiyon almam dedim ama genede aldik..... Ama genede trafigin sagdan aktigi yerde sagdan direksiyonlu kullanmanin akliniza gelmeyecek bir suru avantaji var ;)

Oldumu Erman ya ! Sagdan direksiyonlu arabanin zevki nede var !!!! Ama sagdan direksiyonlu araba kullanmak , herkesin soldan kullandigi yerde cok zevkli.... kimsenin gormedigini sen goruyorsun :) Bende ilk aldigimda ilk gun kendime kufredip durdum ne demeye aldin diye. Ikinci gunle ucuncu gun donuslerde zor geliyordu,ilk hatayi atlattiktan sonra birdaha soldan direksiyon almam dedim ama genede aldik..... Ama genede trafigin sagdan aktigi yerde sagdan direksiyonlu kullanmanin akliniza gelmeyecek bir suru avantaji var ;)

1 ay kalsam belki alışırdım da yok abi, taxi'de falan giderken direkt panik oluyodum millet üstümüze çıkacak diye... :)alışmak lazım ;)

1 ay kalsam belki alışırdım da yok abi, taxi'de falan giderken direkt panik oluyodum millet üstümüze çıkacak diye... :)alışmak lazım ;)
Ileri geri gitmek birsey degil..Asil makara donuslerde...Sola donerken sol kaldirima cikiyorsun, saga donerken kaldirimla aranda bir arabalik mesafe kaliyor...Sinir bozucu ilk basta ama sonra cok zevkli.... En buyuk zevki kaldirima sifir park etmek . Ozellikle kisin karda buzda cok zevkli... Kapiyi aciyorsun, direk kaldirimdasin....

Geri