Hasar kaydı sorgulaması

marmarislife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar kafama takılan bişey var beni aydınlatırsanız sevinirim.ben 20 gün kadar önce 2004 opel vectra comfort araç aldım.aracı almadan önce plakasından sorgulattım ve hasar kaydı bulunmuyordu sanayiyede götürdüm ustama baktırdım araçta kaza değişen olmadığını söyledi neyse arabayı aldık plakayı değiştirmedim.biraz önce öyle aklıma geldi yine hasar kaydı sorgulama yaptım araçta 3 adet hasar kaydı çıktı şasi numarasıda doğru bi yanlışlık olabilirmi acaba kafama takıldı :-(

rakamlar çok yüksekmi

1. 500 tl 04.10.2009
2. 10.000 tl 27.09.2007
3. 12.330 tl 03.01.2006

bu şekilde.ama ben aracı satın almadan önce bu sorgulamayı yaptım hatta şirketimizin trafik takip işlerini yapan arkadasada sorgulattım hiçbir hasar kaydı v.s çıkmamıştı.bu nedir şimdi anlamış değilim

hocam sıkıntılı bi durum var galiba. bence tekrar gösterin iyi bir ustaya, olmadı servisine rakamlar çok fazla arabanın fiyatına gelir nerdeyse 500 TL birşey değil ama diğerleri kafa karıştırıcı. istanbulda olsaydınız direk sponsorlarımıza gösterirdiniz.

ben bir kaç şeye denk geldim kaza yapan araç başka oluyor kaskosu olmadığı için plaka değişkliği yapıp o aracı yaptırıyorlar bunu benim uzaktan tandıgım bir arkadaşın sigortacı annesi kendi oğlunun resmen perte çıkardığı araç için yaptırdı böyle birşey olmuş olabilir

birde bir galerici söylemişti ki çokta sık rastlıyorum yine bir şekilde aracı satana kadar o bilgilerin girilmesini geciktiriyorlar galerici bunların önce başka araçların üzerine yazıldığını satınca da olması gereken aracın üzerine yazıldığını söylemişti ne akdar doğru bilemem ama bu şekilde mağdur çok azda olsa biyerinde doğruluk payı var..

fiyatların yüksekliğimne bakarsanız sigorta dolandırıcılığı ihtimali yüksek benim aracımın 6500tl hasarı varmış 2 önceki sahibinden aldığım sahibi şunu demişti sigortaya yazdırıp parayı almışlar bu aracıda ne akdar çıkma çakma parça vasa öyle toplamışlar boyası bile her yıkamada ufaktan atıyor

benim arabadada varda 3 parça boya 1 tane ön cam 2kere mini hasar. fiyatlarını kontrol ettirdim bi sıkıntı yok ama sizin rakamlar çok yüksek...

siz bir kaç farklı ustaya kontrol ettirin arabayı... içiniz rahat etsin o kayıtlara güvenmeyin...

usta aracın gostrede çakma kaza ısıde olabılır.. ama daha onceden cıkmamasıda ılgınc.

evet arkadaslar almadan önce hasar sorgulaması yaptırdım kayıt mevcut değildi.sonra şirketimiz trafik takip işlerini yapan arkadasa sorgulattırdım yakın arkadasımdır kendisi oda temiz olduğunu söyledi.şimdiki çıkan kayıtlara bir anlam veremedim ben aracı alım satım yaptım öyle aklıma geldi bi sorgulama yapiyim dedim ondada hasarlar çıktı çok sinir bozucu bişey valla kafayı yicem

Kul hakkı mutlaka gün gelir bu sahtekarların bir yerlerinden çıkar.

Geri