Hb astra'ya borbet???

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dask
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dask

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar herkese merhaba öncelikle.foruma yeni üye oldum.opelcileri bir arada görmek insanı mutlu ediyor gercekten.:cool:2006 1.3 dizel hb astra ya sahibim ve aracıma 16" borbet jant koymayı düşünüyorum.sizce uygun mu yakısır mı kötü mü durur aracın performansını düşürür mü fikirlerinizi bildirip yardımcı olursanız sevinirim.borbet düşünmemin sebebide ofsetinin olması.borbet haricinde tr de bulabileceğim ofsetli jantlar biliyorsanız ve astraya yakısacagını düşünüyorsanız bildirirseniz iyi olur.iyi ve kötü düşüncelerinizi bekliyorum.herkese tesekkürler....

Son düzenleme:
tabii ki düşüncene saygı duymak lazım..hersey beğenilcek diye bi kaide yok görüşün için tsk.

Hoş geldiniz. Ağırlığı ve aracı yorma konusunda yorum yapamayacağım fakat benim beğenmediğim bir jant türüdür. Hatta yanlış anlamanı istemem nefret derecesindedir.

Ofsetli olan farklı markalara bakabilirsin. Örnek abartı olacak ama borbeti artık el arabasına bile takıyorlar :)

Hoş geldiniz. Ağırlığı ve aracı yorma konusunda yorum yapamayacağım fakat benim beğenmediğim bir jant türüdür. Hatta yanlış anlamanı istemem nefret derecesindedir.

Ofsetli olan farklı markalara bakabilirsin. Örnek abartı olacak ama borbeti artık el arabasına bile takıyorlar :)

el arabası konusunda haklısın cok el altına düştü :)

borbet takmada ne takarsan tak :) illa ofset diyorsan sahibinden.com da yüz-las 'ın ilanları var orda AVA marka ofsetli jant var veya da AZU var corsa izmirden istersen bir de onun aracının fotoğraflarını sitede bul ona da bak...

yüz-las tan o jantları almak istersen selamımı iletirsen fiyat konusunda yardımcı olurlar...

borbet şuanda taxi jantı olarak biliniyo benden sölemesi:)

borbet bi tek arabaya yakışıyor oda e30 bmw

başka söze gerek bile yok şahine takıyorlar uyuz oluyorum :mad::mad:
opeelee yakısan o kadar jant war ki borbet düşünmenizi tavsiye bile etmem

Geri