Hem iş Hem Aile için

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hem iş hem aile için araç , sizce?

• Kullanılan toplam oy
    51

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dayım bu ötv muhabbedinin gazıyla aracını yenilemek istiyor..

kafasında geçenler..

OPEL
Astra Sedan 1.3 dizel
Astra Wagon 1.3 dizel
Zafira 1.9 dizel

VW
Caddy 1.9tdi
Touran 1.9tdi
Jetta 1.9tdi

Renault
Megane 1.5dci
Megane Wagon 1.5dci

Ford
Focus Sedan 1.6tdi
C-Max 1.6tdi

Citreon
C4 [FONT=arial,sans-serif][SIZE=-1]Picasso 1.6hdi

Valla ben WV yanlısı degilim düşük donanım yüksek fiyat.. Opel yanlısıda degilim arada ağır yükle yukuş cıkacak olucak çalıştıgı yer itibariyle 1.3 motor zorlanıcagı kanısındayım.. Zafira olabilir fakat tr deki zafiralar 1.7 olmayıp 1.9 oldugu için onlarda fiyatlı..
C-Max 1.6tdi bana en mantıklı geleni..

Yarın tüm bayilere gidip stock durumunu , araçların fiyatlarını ögrenicegim..
Belli bir bütçe var fakat fiyat olarak ve kullanım olarak en cazip olanı tercih edicegine eminim dayımın..

Sizce hem iş hem aile için bunlardan hangisini secerdiniz?
[/SIZE][/FONT]

Son düzenleme:
Valla ben seninde dediğin gibi Ford C-Max 1.6 tcdi olur derim..
Hem C-Max dizayn olarak hoşuma gidiyor olması,
hem bir aile arabası olması,
hemde 1.6 ve dizel olması benim favorim olmasına yetiyor..

Ben 4 tane işaretledim "Astra Sedan, Zafira, Caddy, C-Max" niye bu kadar çok işaretledin dersen eğer Zafari ve C-Max benim gözümde birbirine yakın bi araç hani ideal hem iş hem aile açısından ama şu önemliki kullanılıcak iş sektörü ney hani biraz az mal taşınıcaksan hani birazda konfor istiyorsan Astra Sedan ama mal sayısı çok ise Caddy daha mantıklı geliyor bana..

farklı sınıfta farklı alternatifler... yelpazeyi çok geniş tutmuşsunuz, hem iş hem aile olarak bakılırsa, işten kasıta bağlı olarak - ticarileri eliyorum - c4 picasso / C-max ve zafira arasında seçim yapılabilir, tabi burada aile kaç kişi o da önemli bir faktör, istenilen araç cinsi monoblok tarzı mı daha çok,

sedanlar arasında astra ve focus u bir adım öne alarak, donanımları astra enjoy elegance 1.3 cdti. focus ise titanium 1.6 tdci... tercihim astra olur.

Hüseyin benim oyum ford c-max ten yana dizayn olarak ve sağlamlık olarak bence çok kaliteli bir araç

Alıntı yapmıyorum yukarıdaki yazılanlara genel olarak cevap veriyorum arkadaşlar..

Ailesi 3 kişi fakat dayım 5 kişinin calıştığı bir atölyeye sahip ve iş cıkışı arada bıraktığı çalışanlar oluyor araba anlıycagınız dolu gidip geliyor..

Caddy mantıklı ama oda cok fiyatlı ve donanım olarak cok zayıf..

Benimde gönlüm c-max tan yana ama bakalım.. bugun gidip görücegiz..

birde ek olarak bayilerde bakalım aradığımız araçlar varmı istesek hemen teslim alabilcekmiyiz.. :D

Teşekkürler yorumlar için..

Son düzenleme:
C-MAX-Astra Sedan ikisinide test ettim,

C-MAX gerçekten kaliteli , bu sizin için en iyisi olur . Astra Sedan'da düşünülebilir.

Geri