Hem şekli olsun.. Hem ekonomik olsun..biraz da genç işi olsun (:

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan HSG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlarda tigra mı c2 mi olarak başlayan konu kısa sürede araba firmalarının arka arkaya yaptıgı kriz nedeniyle kampanyalarla kafamız allak bullak olmuştur.. 18-22 milyar arası 2. el araç almayı planlarken fiatın tüm modellerinde ögretmenlere özel 4 milyarlık indiriminden sonra bu paralara 0 araç bakmaya başladık..

kafamız karışık 18 milyara 0 palio muhabbedleri evde dönmektedir.. 22 ye kadar cıkar bu bütce tahminim 0 ı bildiginiz uygun araçlar nelerdir..? araç ablam için düşünülmektedir..
Düşük yakıt önplandadır..

Son düzenleme:
önemli olan ekonomik olmasıysa c2 iyi seçenek...

1.2 corsa c de olabilir hem bayanlar tarafından en cok begenilen araclar arasında gelıyordu

2005 cabrio bir opel dururken , c2 ye verilicek para boşa gitmiş gibi geliyor bana..

araç ablama alınıyor gibi görünsede o araca bende binicem en az onun kadar bir nevi evin otomobili olucak.. o yüzden de bi cabrio sevdam :)

tigra twintop tabiki ama,birde 2002 2003 astra 1.6 cabriolara bak derim benden tavsiye:D

burada en çok tavsiye edilecek olan corsa.
bu tavsiyeye katılmakla beraber NISSAN MICRA derim ;)

hatta eski bi konuda yorumlarımı yapmıştım ordan copy paste ;)

kullandıgım en rahat araba: Nissan Micra!!! ben böle rahat kullanılan, motor hacmine göre performansı,sesi tatmin eden araba görmedim. pedalları ve direksiyonu çok yumuşak. vitesi de çok rahat ama bi taraftan da vites geçişlerinde öle sportif ve tok bi ses veriyo ki zevk veriyo. ben 1,2 benzinli kullandım ve 1,2 olduguna inanamadım.

o öndeki bardaklıkların yeri ise en özendiğim yer. keşke astranınkliler de öle olsa. ama gitmişler kapı kenarına bardaklığa benzeyen, çok da kullanışlı olmayan yerler yapmışlar.

ama bütün bu rahatlıkların ve yumuşaklıkların sebebi, aracın kadın müşteri öncelikli üretilmiş olması bence. tasarımından kullanımına kadar. standart özellikler mi bilmiyorm ama; ön yolcu koltugunun oturak kısmının yukarı dogru açılıp altında gizli torpido çıkması, (çanta vb. için yapılmış ama arkadaşımın içki şişelerine yarıyodu :D) çok kullanışlı bi ayrıntı bence. var mı bilmiyorm ama opelde ve diğer markalarda da olmalı...

bi de başka bi arkadaştaki 2008inde gördüğüm bir ayrıntı: ön camın tavanla birleştiği yerde bu gölgelikler var ya... hani soldakini indirdiğimizde ruhsat için bi göz çıkar. sağdakinin altında ise bayanlar için ufak bi makyaj aynası vardır... micrada sağda bişi yokken, ayna soldaydı! direk bayan şöför için üretilmiş sanki :D belki bi de bakımlı erkekler :D:D:D

sonucta ablan binecek bence cabrio aldırma çok dikkat cekecek bi arac etraf maganda dolu
bide bu açıdan bakmak lazım

Geri