herkes şaşırıyor

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bende vectra 1.6 2001 elegance var araca binen arkadaşlar ses sistemime çok şaşırıyor araçta car 500 tekli cd çalar var yani şu
http://www.erta.ru/base/opel/pic/cdr500.jpg
seste öylesine bir netlik varki cdxlerede baktım ama onlar bu kadar iyi değil sesi sona dayadığım halde en ufak bir bozulma olmuyor bası woofer kadar olmasada bayağı tatminkar edici hoparlörlere baktım orjinali takılı geçenlerde ses sistem yapan aradaş bindi arabama anfi ne marka diye soruyor hatta bmw 330xi aracı olan arkadaşım var onun arabasıyla karşılaştırdık kendisi bile şaşırdı sese halbuki herşey orjinal 1.6 elgance aracı olan arkadaşlar sizdede böylemi yada bu car 500 ün marifetimi

Son düzenleme:
benim araçtada ses gayet güzel yanlız bende ekrana görüntü alamıyom o sinir ediyo beni.

sanırım ses sistemleri yapan arkadaş çok amatör ampli olan sistemde olmayanı ayırt etmek çok basittir bu nekadar çok montaj yaptığınla doğru orantılı olsada yinede anlaması lazımdı. hem stok sistem ne kadar iyi görünürse görünsün daha iyisini dinlemediğiniz sürece en iyi sizinki gibi görünür orjinal sistemin verdiği sesin 3 katı daha kalitelisini amplisizde alabilirsin ama bu işler profesyonellik ister herkez yapamaz

opellerin ses sistemleri genelde iyi o zaman. netliğine ve çalışına herkes şaşırıyor gerçketen. corsa c van kullanıyorum. 2 kapı içi orj hoparlor ve 2 orj tvitterdan gayet net bi ses alınabiliyo....

sanırım ses sistemleri yapan arkadaş çok amatör ampli olan sistemde olmayanı ayırt etmek çok basittir bu nekadar çok montaj yaptığınla doğru orantılı olsada yinede anlaması lazımdı. hem stok sistem ne kadar iyi görünürse görünsün daha iyisini dinlemediğiniz sürece en iyi sizinki gibi görünür orjinal sistemin verdiği sesin 3 katı daha kalitelisini amplisizde alabilirsin ama bu işler profesyonellik ister herkez yapamaz
Olayın özeti bu bölüm

Geri