Herkese merhaba

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cetin23
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cetin23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2016 1'6 dizel otomatik sedan elit ile aranıza katıldım şimdilik bir olumsuzluk görmedim daha önceki aracım otomatik Fluence idi o araca göre çok daha iyi bir araç yol tutuşu ve vites geçişleri çok iyi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoşgeldin hocam. Önceki aracım i20 ama şirket aracı fluence kullanıyordum. İkisinin toplamından daha iyi bir araç olduğunu düşünüyorum. Hayırlı olsun aracınız.

2016 1'6 dizel otomatik sedan elit ile aranıza katıldım şimdilik bir olumsuzluk görmedim daha önceki aracım otomatik Fluence idi o araca göre çok daha iyi bir araç yol tutuşu ve vites geçişleri çok iyi

Çetin bey aramıza hoşgeldiniz. Ben her zaman arkadaşlarıma şunu söylüyorum ben marka bağımlısı değilim bana bu dayanıklılığı ve bu donanımı başka alman markası bu fiyata versin ben ona binerim :) Aracınızı güle güle kullanın tekrardan hoşgeldiniz.

Hoşgeldiniz. Keyifli paylaşımlar.

Hoşgeldiniz. Hayırlı olsun..
2 yıldır şirket aracı olarak 2015 Fluence kullanan biri olarak derim ki ; 2013 Astra ma binmek için eve nasıl gittigimi görmelisiniz.

• Beğen
Tepkiler: Hasip

Hoşgeldiniz

Geri