hız sabıtleyıcı ve kapalı ozellıkler...

muratsahh

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadalar hafta sonum sanyıdeydı oyuzden pespese acıyorum konuları :)
ustam araca hız sabıtleyıcı takalım senınkınde tesısat var 100 tlye cozerız dedı fıyat makul geldı bu hafta sonu taktırmayı dusunuyorum..
bunun dısında da bı bakalım kapalı ozellıkler varsa onlarıda acalım falan dedı otomatık yanan far vs.

sorum su 2007 astra h enjoy easy marka aracımda otomatık yanan far yok
acaba boyle bır ozellıgın olupta kapalı olma ıhtımalı nedır ? bıldıgım kadarıyla sensor vs olması lazım acaba bahsettıgı seyı benmı yanlıs anladım ?

otomatik yanan far icin sensor lazim...arti far acma dügmesi degismesi lazim..orda otomatik yazan yere cevirmen lazim acma dügmesini

benim aracimda calistirinca yaklasik 5 saniye sonra farlar kendiliginden yaniyor dügme kapali konumdayken burda gündüzde fark yakma zorunlulugu oldugu icin benden önceki sahibi yaptirmis .Acaba senin ustada bunu demis olmasin gerci bu otomatik far özelligi degil ama benim aklima bi geldi senin dedigin gibi sensör falan lazim

ferdı kardesım belkıde senın dedıgın gıbı bırsey soylemeye calıstı
oyle bı ozellık varsa aktıf ederım
cunku gunduz gece farketmez araca bınınce farları yakarım...

follow me home özelliği başka bir şey far sensörü başka far senösrü için far açma düğmesini değiştirmesiniz lazım arkadaşın dediği gibi auto bölümüde olması lazım.. bunun dışında sensör olucağını sanmam ama sensörün düzeneği hazır olabilir..
far sensörünü dışarda da 30 tl yada 50 tl gibi fiyatlara başka markalar satıyor onlardanda takabilirsiniz neticede aynı işi görücek...

follow me home özelliği de basit bir alarmla bile gelebilen bir özellik eğer aracınızda yoksa bile.. zaten far sensörü takarsanız onlada bu özellik geliyor..

Geri