Hoparlör baglantı tesisatı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fath935
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fath935

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Bende opel vectra b 96 var elimdede 4 tane hazır kablolu hoparlörler bunları aracımın arka camına baglamak istiyorum. kendim ugraşmak için el emegi :rolleyes: tesisatı teybin(jameson marka) hangi kablosundan alacagım? ve kabloyu kabloyu arkaya nerden götürecegim şimdiden teşekkürler :)

Merhaba arkadaşlar, Bende opel vectra b 96 var elimdede 4 tane hazır kablolu hoparlörler bunları aracımın arka camına baglamak istiyorum. kendim ugraşmak için el emegi :rolleyes: tesisatı teybin(jameson marka) hangi kablosundan alacagım? ve kabloyu kabloyu arkaya nerden götürecegim şimdiden teşekkürler :)

Fatih Bey İyi Bayramlar ve Forumumuza hoşgeldiniz. Forum kuralları gereği ilk mesajınızı üye arşivi kısmında kendinizi ve aracınızı tanıtarak oluşturmanız gerekmektedir. Gerekli yerde kendinizi ve aracınızı tanıtırsanız sevinirim. Keyifli Forumlar:...

jameson ana üniteyi çıkartırsan arkasında ses çıkışlarını gösteren şema vardır.hangi kabloları kullanman gerektiğini görebilirsin.
ancak o üniteye fazladan 4 adet hoparlör bağlaman sonrası volume açıldığında çıkışlarını yakacaksın.
arka tarafa kablo götürmek için aracın sağ yada sol tarafında bulunan kablo kanallarını kullanabilirsin.
bu tarz soruları soran arkadaşların tecrübesiz olduklarını ve yapılacak elektrik tesisatı hatasının kısa devre yangın vs gibi sonuçları olabileceğinden düşünerek bu işlemi kendin yapmamanı öneririm

Geri