Hoparlörler İçin Yardımcı Olurmusunuz ?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cinix27
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cinix27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forumda aradım ama tam istediğim gibi bir sonuç alamadım. Aracım Corsa b kasa. Kapılardaki tweeter ve hoparlörleri ve arkadaki hoparlörleri değişmek istiyorum. Ama hangi hoparlör iyi hangisi kaliteli bilmiyorum. Ayrıca anfi de almam lazım mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim hoparlörlerim çok cızırtı yapıyor. Tesisatçıya sordum 500 liraya iyi birşey yaparım dedi fiyatı benim içime sinmedi. Sizce en iyisi hangisi ? Hem ses hem de bass istiyorum ama kaliteli, yüksek, net ses daha önemli benim için.

orjınal teypte kullanacaksanız on ve arka kapılara pıoneer veya hertzın koaksıyel dıye tabır edılen hoparlorlerınden alabılırsınız. ama bunları montaj yaparken mdf kasnak kullanırsanız kolonlar performanslı calar. yada arka pandızota 1 takım oval kolon koyabılırsınız... orjınal teybınız varsa yuvarlak aracın orjınal yerlerıne pıoneer yada hertz dusunebılırsınız... bıze butcenızı de belırtırsenız ona gore cevaplar daha acıklayıcı olur...

İStediginiz sadece HoparLör ve tesisatcı adam 500 tl gibi bi rakam cıkarmıs yanlıs anlamadıysam.Eger Durum Boyleyse bi daha o adama ugramamanızı tavsiye ederim..;) Hoparlöre gelince Ali Arkadasın Dedikleri olabilir.KAtılıyorum..

Öncelikle çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevapladığınız için. Ben 500-700 tl veririm. Ama ben sadece orjinal hoparlör yerlerine daha iyilerini daha güzellerini takmak istiyorum.Teybim orjinal car-400 ama gerekiyorsa teypte alabilirim.Sizler daha iyi bildiğiniz için tavsiyelerinize uyacağım. :)

Size Lafım Yok Ama Sadece Hoparlör İcin 500-700 Tl Buyuk Para Demek İstedigim.Size o fiyatı Veren Arkadasa Seslendim Ben (:

Üstelik o fiyatı veren buranın isim yapmış tesisatçılarından ama ona 500 vermem. Zaten ben düzgün bir set toplamak istesem 1500-2000 gider diye düşünüyorum o miktarda bende yok.:) O yüzden 500 600e taş çatlasa 700e birşeyler yapacağım.

Yapılmasına Yapılır amaa c0k buyuk beklentiniz olmasın derim :)

Valla tam olarak model bilmiyorum daha doğrusu araştırırken piyasada filan hertz için iyi demişlerdi. Siz daha iyi bilirsiniz. :)

Geri