iç döşemeler hk.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tayfun35
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

tayfun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iç göğüslüğü gri tonunda yaptırmak istiyorum ne dersiniz vede nerde yaptırabilirim.aksesuarcılar mı yapıyor. birde arabam edition bu na göre kaliteli iyi bir koltuk kılıfı almam lazım izmirde önerdiğiniz bi yer varmı kaliteli olması lazım derimi kadifemi kumaşmı ne dersiniz . yardımınızı bekliyoum. şimdiden teşekkürler ;)

Bence yaptırmayın.Aracınız Edition olduğuna göre Astra G den söz ediyoruz ,Astra G serisini en sevdiğim aracıdır.Ben 2001 Elegance kullandım onun göğüslüğü gri renkteyde ve keşke siyah olsa diyordum.Siyah araç içinde daha ağır ve kaliteli bir görünüm kazandırıyor.Komple gri yerine Teybin ve klima döğmelerini olduğu bölümü boyatın bence.

Bir de koltk kılıfını hiç tavsiye etmiyorum ben aracımı aldığımda ü zerinde vardı yıkamak için çıkardığımda koltuğum topaklandığını görmüştüm.

ORjinalini bozma bence... Kılıf oLarakta 3 kuruş daha fazla ver kılıf yerine döşemecilere kaplattır.

Tayfun istersen ben sana yardım edeyim. Bana özelden mesaj at müsait olduğun zamanseni götüreyim döşemeciye istediğin kumaş deseninden diktirelim. Hazır kılıfa göre çok daha rahat kullanırsın hemde çok daha güzel olur, senelerce kullanırsın. Hazır kılıfa göre biraz daha pahalı olur fakat karşılığını alırsın.

Ahmet Altınçubuk

arkadaşlar iç göğüslüğü gri tonunda yaptırmak istiyorum ne dersiniz vede nerde yaptırabilirim.aksesuarcılar mı yapıyor. birde arabam edition bu na göre kaliteli iyi bir koltuk kılıfı almam lazım izmirde önerdiğiniz bi yer varmı kaliteli olması lazım derimi kadifemi kumaşmı ne dersiniz . yardımınızı bekliyoum. şimdiden teşekkürler ;)
Koltuk kılıfını normal şartlarda ben de önermiyorum. Orjinal döşemeye zarar veriyor. Çok kaliteli bir kılıf nereden baksan aracın orjinal döşemesine yakın bir ücrete mal olur. O nedenle kılıfsız kullan, döşemelerin eskiyince yenilersin. Hem artık araçların döşemeleri eskisi gib öyle adi değil. 1991 model aracımdaki orjinal döşemeler halen fıstık gibi. Küçük çocuğum var, kirlenmesin diyorsan üzerine örtü ört daha iyi ve ucuz olur.

Geri