İgo telefonda

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan albertxx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda navigasyon olmadığından ötürü igo yükledim(Parasız korsan :D) Antalya-kemere gittim ve çok memnun kaldım.Navigasyon yoksa tavsiye ederim hız limitleri hatta çoğu trafik ışığının yerine kadar sesli uyarı yapıyor yönleri doğru tarif ediyor ve 4 adet ekonomik hızlı gibi yol seçeneği sunuyor.

Ellerinde android telefonu olanlar internetten indirip kullansın sadece gps gerekiyor internet gerekmiyor ama azıcık fazla sarj yiyor :)

Ynt: İgo telefonda

eet igo yu bende kullanıyorum telefonumda, gayet başarılı  bravoo

albertxx link' Alıntı:
Aracımda navigasyon olmadığından ötürü igo yükledim(Parasız korsan :D) Antalya-kemere gittim ve çok memnun kaldım.Navigasyon yoksa tavsiye ederim hız limitleri hatta çoğu trafik ışığının yerine kadar sesli uyarı yapıyor yönleri doğru tarif ediyor ve 4 adet ekonomik hızlı gibi yol seçeneği sunuyor.

Ellerinde android telefonu olanlar internetten indirip kullansın sadece gps gerekiyor internet gerekmiyor ama azıcık fazla sarj yiyor :)
Link varmi? 

igo my way olanı en iyisi hemen hemen hepsini kullandım my way en iyisi bence

Sygic gorsellik olarak daha bi guzel sanki onu da deneyin derim.

My Way var bende.Kuramadım.Bir daha da uğraşmadım.Önümüzdeki ay Yandex'in navigasyonu geliyor.Ücretsiz.Onu deneyeceğim.Google'ın da kulakları çınlasın.Hala ücretsiz harita getiricek sözde.

en güzeli igo primo myway
hem güvenilirlik işlevsellik ve basitlik bir arada
mükemmel ben de kullanıyorum

İnternetten link bulabilirsiniz direk yazın android için çıkıyor indirip kolayca kurup yapabilirsiniz :)

Geri