İlanlarda ''sadece'' Sedan J aratmanın püf noktası?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İlanlarda ''sadece'' Sedan J aratmanın püf noktası?

one more mile link' Alıntı:
@B֜LENT, @albertxx teşekkür butonunu göremediğim için burdan teşekkür ederim  :)

O zaman madem konu içinde bahsedildi, renk meselesinden de dert yakınayım biraz;
şu aşağıdaki ilanlarda bulunan mavi tonun adı tam olarak ne?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-doktordan-opel-insignia-sport-dizel-otomatik-mtv-yatirildi-163415227/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-aciklamayi-okumadan-aramayin-takas-yok-msj-atmayin-174460732/detay

Bence bu rengi Opel'le birlikte en güzel audi ve vosvos yapıyor. Peki neden bu kadar az üretiliyor ki? bir türlü denk getiremiyorum bu rengi.

Eskiden nehir gri olarak geçiyordu renk, yenilerde yanılmıyorsam ipeksi yeşil

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Renk arama yaparsanız sıkıntı olur çünkü mesela ben ilan versem siyah demem karbon siyahı yazarım ilandada renk opsiyonunu pek belirtmem gibi. En güzeli dediğim şekilde sedanları aratın. Özellikle resimli seçin daha rahat ararsınız. Eğer sedan yazılmamış olanlar var ise maalesef tek tek bakmak gerek ona. Ama 3500 tane araç var elbet biri istediğiniz olur :)

one more mile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Eskiden nehir gri olarak geçiyordu renk, yenilerde yanılmıyorsam ipeksi yeşil

Şimdilerde opel'in sitesinde konfigüratörde seçerken nehir gri dediği füme neredeyse. ve sanırım artık bu renkte üretilmiyor araç.

albertxx link' Alıntı:
Renk arama yaparsanız sıkıntı olur çünkü mesela ben ilan versem siyah demem karbon siyahı yazarım ilandada renk opsiyonunu pek belirtmem gibi. En güzeli dediğim şekilde sedanları aratın. Özellikle resimli seçin daha rahat ararsınız. Eğer sedan yazılmamış olanlar var ise maalesef tek tek bakmak gerek ona. Ama 3500 tane araç var elbet biri istediğiniz olur :)

anladım, kader kısmet bu işler biraz. bakarsın en uygun zamanda en uygun araç denk gelir, akşamına noterde alırsınız soluğu. keşke sıfır alabilecek maddiyatımız olsa da böyle kıvranmasak ama hayat işte.