in dash car navigasyonlar??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yards33
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

yards33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tekrardan merhaba..opel astra arabam için multimedya görüntü sistemi aradım.uzun süre araştırmalarım sonucu gedizler serviste 1800tl fiyat çektiler.yine bi çok web sayfasında 1500 tlden aşağı bulamadım.fiyatlar çok yüksek geldi ve opelin ön göğüs tasarımı sebebi ile ekran çok altta kalıyor.buda benim hoşuma gitmedi.fakat bugün biyerde pioneer ve jameson marka ekranı içinden otomatik açılan istediğinde kapatabileceğin cihazlar gördüm.ekran açıldığında daha yukarı gliyor ve görüş açısı daha iyi oluyor gibi.fiyatları navix,necvox gibi markalara göre daha ucuz.bu cihazlar opel astra 111.yıl aracım için sizce uyumlumudur.orjinal teybi söktürüp bunların montajı elektronik aksan açısından sıkıntı yaratırmı.menüleri,navigasyonları,hd görüntüsü kalitelimidir.daha önce kullanan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirlermi?
şu linklerde fiyatlarıda yazıyor.fikir ve önerilerinizi bekliyorum!

http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/teyp-jameson-js812-indash-ekran-bluetooth-usb-tv-52919400

http://urun.gittigidiyor.com/elektronik/pioneer-avh-p5350dvd-oto-teyp-car-multimedia-in-38305770

Benim fikrimi sorarsanız pioneer derim fakat iki ürünü de hiç bilmiyorum. Corsa'dan önce kullandığım aracın teybini söküp bu tarz bir şey taktırmak istiyordum ve bu işlerden anlayan bir arkadaşım bana sony tavsiye etmişti.
Uzun süre aracınızı kullanacaksanız benim tavsiyem pahalı da olsa iyisini almaktır.
Eski aracıma taktırmamamın sebebi ise kızaklı (sanırım doğru söyledim :D) olmaması. Corsa için teyp bakarken babam bana özellikle kafası çıkanlardan al diye tembih etti hırsızları caydırmak için :D

Benim fikrimi sorarsanız pioneer derim fakat iki ürünü de hiç bilmiyorum. Corsa'dan önce kullandığım aracın teybini söküp bu tarz bir şey taktırmak istiyordum ve bu işlerden anlayan bir arkadaşım bana sony tavsiye etmişti.
Uzun süre aracınızı kullanacaksanız benim tavsiyem pahalı da olsa iyisini almaktır.
Eski aracıma taktırmamamın sebebi ise kızaklı (sanırım doğru söyledim :D) olmaması. Corsa için teyp bakarken babam bana özellikle kafası çıkanlardan al diye tembih etti hırsızları caydırmak için :D

Saol dostum bu modellerinde kafasi cikiyo.dvd ekranida otomatik katlanip ice giriyo.bu asrtada egreti durmaz degilmi.ayrica ekran yukari dogru cikiyo.tam goz hizasinda.fiyatlari 600 civarinda sanirim.baska bilgisi olan yokmu acaba??

Saol dostum bu modellerinde kafasi cikiyo.dvd ekranida otomatik katlanip ice giriyo.bu asrtada egreti durmaz degilmi.ayrica ekran yukari dogru cikiyo.tam goz hizasinda.fiyatlari 600 civarinda sanirim.baska bilgisi olan yokmu acaba??

Ne demek kardeşim :) sonuçta bu bir zevk meselesi, sen beğenirsin ben beğenmem ama bana soracak olursan dediğin gibi biraz eğreti durabilir.
http://www.opelkaralar.com/opel-ser...deller-ve-aksesuarlar/dosemeler-modeller.html
sanırım aracın için böyle.

daha fazla bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olsun :) benimki sadece görsel fikirdi :D teknik bilgiler için yardımcı olurlar :)

kardeş ben sakaryada jameson yetkili servisim eğer navigasyonlu düşünürsen jamesonu tavsiye ederim sana pişman olmazsın

görüş açısı isterse göz hıizasında olsun.bu cihazlar çalışırken sürücü zaten izlemiyor.tecrübeyle sabit:D
o kendi kendine orda çalışıyor.navigasyon yaparken de bakılmıyor sürekli.
linkteki ürünleri alırsanız montajı yapılır.sadece ekstra olarak bir çerçeve almanız gerekli.ancak direksiyon kumandalarını kaybedeceksiniz.
bütçe uygunsa orjinali yerine takılan üniteleri tercih edin.

bencede orjınal gıbı olanlardan alman daha mantık ve görsel acıdan daha guzel olur he söyle söylıyım senın baktıklarından bı arkadasım taktırmıstı astraya ve cok kötu bı görsellık vardı göguslukden 2cm daha dısardı duruyo teyp kapalı oldugunda. sahın dogan gıbı bı göruntu bence hıc alma daha ıı onlardan alıcaksan

Geri