İnsanlık ölmüş

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan maart
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Aracım okulda park halindeyken birisi tarafından karıştırılıp (bunu üzerine yazdığı nottan anlıyorum) sağ arka kapıdan ön tarafa kadar derin şekilde çizilmiş altlı üstlü sonra şöför kapısına tekme atılıp göçertilmiş. Görünce şok oldum o anki durumumu anlatmak imkansız..Madem böyle bir husumetin var gidip o adamı bulsana arabadan ne istedin daha emin olamıyorsun bile..Olan benim gözüm gibi baktığım arabama oldu bu konuyu paylaşıyorum ki ne şerefsiz insanlar var etrafta bilmemiz açısından ben yandım siz ynmazsınız umarım. Yazıklar olsun.

Arkadaşlar dün başımdan geçen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Aracım okulda park halindeyken birisi tarafından karıştırılıp (bunu üzerine yazdığı nottan anlıyorum) sağ arka kapıdan ön tarafa kadar derin şekilde çizilmiş altlı üstlü sonra şöför kapısına tekme atılıp göçertilmiş. Görünce şok oldum o anki durumumu anlatmak imkansız..Madem böyle bir husumetin var gidip o adamı bulsana arabadan ne istedin daha emin olamıyorsun bile..Olan benim gözüm gibi baktığım arabama oldu bu konuyu paylaşıyorum ki ne şerefsiz insanlar var etrafta bilmemiz açısından ben yandım siz ynmazsınız umarım. Yazıklar olsun.

Sizinle husumeti olan biridir büyük bi ihtimal bizimde bir aracın lastiklerini doğramışlardı. İnsanın karşısına çıkmaya korkanlar bu tür yollara başvuruyor abi

geçmiş olsun çok can sıkıcı bir durum.bi dava yoksa aranızda itliğine yapmıştır.böyle beyinsizler var malesef

geçmiş olsun, kendi aracıma yapılmış gibi çok üzüldüm. etrafı bi araştır, orayı gören bir güvenlik kamerası olabilir.

yazık...

Kardeşim çok geçmiş olsun keşke üzerine yazdığı notuda aynen yazsaydın buraya kendimi senin yerine koyuyorum da çılgına dönüyorum kabul edilemez bisey bu ben ki gece sıcacık yatağımdan kalkıp buz gibi havada otoparkta duran aracıma bakıyorum elin şerefsiz oğlu şerefsizi gelip mahvediyor arabamı ! kesin sana husumeti olan biri yapmıştır bunu emin ol bazen arabayı yıkadıktan sonra kurularken bana ters ters bakanlar oluyor bende yanlarına gidip aaa sizin araçta çok güzelmiş maşallah kaça aldınız muhabbetine giriyorum ki arkamdan iş cevirmesin diye yoksa bana ulan adama bak bu yaşta 2012 model arabaya sahip ben daha hala külüstür motosiklete biniyorum diyip arabamı çizecek veya çizmese bile nazar değdirtecek ondan bende hep diken üstünde oturuyorum araç konusunda

Eziklikten başka bişey değil, geçmiş olsun.

Geri