insignia 1.6 edition önerirmisiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bmxsap
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bmxsap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler merhaba. ismim ali ankarada yaşıyorum.
başlıkta belirttiğim gibi insignia 1.6 edition (turbosuz) almayı düşünüyorum. ancak kafamda bazı sorular var.

1.6 turbosuz motor bu aracı kaldırabilirmi ? (çekiş sorunu yaşarmı)
edition ve cosmo arasındaki farklar nelerdir?
1.6 turbosuz insignia ya lpg sistemi uygulanırmı? (en önemli soru bu)
eğer 1.6 edition alırsam lpglimi almalıyım kendimmi taktırmalıyım?

lpgli insigniaların belli bir süreden sonra kullanılamaz duruma geldiğini duymuştum. bazı forumlarda araştırdım bazıları yapılıyor bazılarıda yapılamaz diyor. en doğru bilgiyi buradan alabileceğimi düşündüm.

eğer takılabiliyorsa ve takan arkadaşlar varsa bu nadide aracın lpg ile tüketimi nasıl? öyle sık sık sorunlar çıkartırmı?

ayrıca önerirseniz hangi lpg sistemini önerirsiniz?
benimde 2003 model astram vardı tık demezdi güzelim :) şimdi sattım yine opel alacağım. bu araç dandik bir araçmı? öyle her şeye bozulurmu diye merak ettim.

cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden
hayırlı günler

ayrıca önerirseniz hangi lpg sistemini önerirsiniz?

düzeltme: internette 1.6 115 pslık insigniaların 2010 model ve üstü tavsiye edilmiş. doğrumudur bu?
ayrıca şunuda eklemek istiyorum
drag yapan bir insan değilim. ancak yeri geldiğinde uzun yolda roll yaparım. 170 felan en fazla yapacağım hız. ama dersenizki bu araç 170i göremez ben uzak kalayım insigniadan en iyisi :))

Son düzenleme:
şu kadarını söyleyeyim 1600 kg araç ve yokuş kalkışlarında çok zorlandığı ve balata sıyırdığı oluyor buradan pay çıkartın alınıp alınamıyacağına :)

Geri