İnsİgnİa alacaĞim yardim

ottoman48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaŞlar ben araniza yenİ katildim 2009 megane 2 kullanicisiyim 2013 opel İnsİgnİa cosmo 1.6 turbo 170 hp(benzin) modelİnİ almayi dÜŞÜnÜyorum ama aklimda bazi soru İŞaretlerİ var bu araÇlarin hep kİlometrelerİ dÜŞÜk ve satiŞta aracaba bİ sorunu mu var ? Yakit tÜketİmİ nasildir kisaca bİlgİ verİr mİsİnİz opel hakkinda pek bİlgİm yok 70 bİn civari bÜtcem var İngİsnİa mi yoksa 1.4 tsİ passat bluemotİon hİghlİne mi almaliyim

Merhaba kalite ve konfor olarak iki araçta süper seviyede insignianin yakıtı biraz yüksektir sadece aslan besleyen ne yediğine bakmaz derler :) blumetion özel üretim bi aractir bizim enistede vardı ve çok memnundu ikisi karşılaştırıldığında passat 1adim öne çıkar tabiki ama binaraci alirken km boya hasar durumu vb durumlar on plana çıkar tabiki ama iki araçtan da memnun kalırsınız bundan emin olun tavsiyemiz soruyor iseniz passat derim

yakıt sizin için önemli ise passat derim ben de...
ikisi arasında 100 km de 2-2.5 lt fark eder...

Fiyat performans bakımından İnsignia...
mesela 1.4 tsİ passat bluemotİon hİghlİne 2012 model fiyatına daha dolu 2014 model daha düşük km insignia alabilirsiniz.
tamamen tercih meselesi...

2009 1.6 180HP insignia atiker kit ile LPG km de 22 kurus yakiyor güncel...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nası guncel :) gazı kac tl den alıyolar yada hıc gaza basmıyolar mı :) benım 1.4 corsa yakıyo o kadar yahu
Guncel 2.00 ile 2.30 arasinda olabilir , uzun yolda 100 km de 10 litreden biraz fazla yapar aslinda cokta hesapli degil. Benim 1.2 corsa LPG (2.39 ,1.99 ve 1.95 ten almistim) ile 12 kurus yakiyorum sadece uzun yolda.
1.4 ile kasmadan 15 kurusa gezenler var.

İnsignianın lpg uyumu nedir acaba çok merak ettiğim bir konu.çelik sübapla devam edilebiliyormu

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnsignianın lpg uyumu nedir acaba çok merak ettiğim bir konu.çelik sübapla devam edilebiliyormu

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Araca kendi aracimida montaj yaptirdigim LPG cimde montaji yaptirdik , atiker gold kit mi tam hatirlamiyorum oyle birsey taktilar , 1.500TL idi sanirim montaj. Cokta guzel kullaniyorlar bi LPG filtresi degisimine gitti o kadar :)
LPG den önce uzun yolda (bayagi basmislar c180 e falan kafa tutuyolarmis) benzinde 53 kurus yakiyordu.
Simdi 22 kurus ve kendilerinide oyle az yaksin diye kasmazlar.
Bende kullandim LPG/Benzin arasinda hic fark yok. Tabi burada onemli olan en buyuk etmen LPG yi takacak olan usta.

Bu hafta sonu serviste bir tane bakıma gelmiş 1,6 T 180 hp Lpg li cosmo insignia vardı.. Gerçekten çok güzel araç... özellikle cosmo alın, Hiç bir sıkıntısı yoktu, olursa da celik supap işi çözüyormuş.
ancak benim tercihim 2,0 T 220 hp olan insignia :) bunlarda da manuel bulmak imkansız.....

Geri