insignia kullanan arkadaşlar memnunmusunuz ?

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balataya açıklık getirelim. diğer Opel'lerden farkı yok.
internetteki bu söylentilerin sebebi 1 kişi meşhur bir yokuş varmış neresi olduğunu unuttum, trafik çok sıkışıyormuş, orada dur kalk dur kalk baskı balatayı yaktı. ne kadar çok dur kalk yaptığını kendi de belirtti.
aynı yokuşta bir başka kişi kalmış ve o da baskı balatayı yaktı. ikisi de donanımhabere yazdı. zaten TR'nin en büyük forumu, oradan öyle bir söylenti çıktı.

bunun haricinde araçtaki yokuşta kalkış sistemine alışamayanlar başlarda biraz yıprattı. sonradan alışmışlardır. araç yokuşta 3 sn. frenleri sıkıyor, bunu bilmeyen araba gitmiyor diye yarım debriyaj gaza abanıyor.
ama çok uzun zamandır baskı balatayla ilgili birşey duymuyorum. geçen sene konuşuluyordu.

nasıl fark yok ki.. önceki vectra cd de hatırlamıyorum bile ama şimdi 1 senede bitti.. kaldı ki turbo gibi aşırı yüklemeli motorda bu normal karşılanıyor.. bu konuyla alakalı konu açılmıştı ve en çok şikayet baskı-balata maalesef..:(
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=60496

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yani yok dediğim Insignia'da daha kötü baskı balata kullanacak değiller, kullanımla alakalı bir aşınma.
bugün 105 hp Vectra'ya binen yarın 180 hp Insignia'ya geçse doğal olarak basar, bunu bende yaparım :D tabi hevesi alana kadar.
doğal olarak daha çabuk biter tabiki, ama Insignia'da yokuşta kalkış sistemine alışamayanlar olmuştu, araba 180 hp diye zorlayanlar olmuştu. sonuçta artık baskı balatayla ilgili sorun çıkmıyor.

OSMANERkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar , ilginize çok teşekkürler...