Insıgnıa mı passat mı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan uk7681
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PASSAT MI INSIGNIA MI

• PASSAT 2.0 DSG SANZIMAN 170 HP COMFORTLINE

Oy: 62 42.2%
  • INSIGNIA 2.0 ACTİVE SELECT 160 HP COSMO

Oy: 85 57.8%

• Kullanılan toplam oy
    147

uk7681

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ınsıgnıa 2.0 dizel 160 hp cosmo ile passat dsg sanzıman 170 hp arasında kaldık Opele guvenıp ınsıgnıa mı yoksa volkswagen mı :confused: araclar dızell

Son düzenleme:
oylayanlar yorum yaparlarsa sevınırım ? ınsıgnıa su an yenı kronık sorun olması falan tedirgin ediyor beni

ben insignia dedim ama yalnız kaldım VW önden güzel arkası berbat 4 yıllık kasa donanım olarak insigniadan üstün değil heralde ben insignia derim

insignia hiç kullanmadım ama passat ı 3 senedir kullanıyorum 2.0 çok rahat hızlanması mükemmel.durma mesafesi otomatik olduğu için bana biraz uzun geliyor ama manuele çok yakın.ama kullanımı çok rahat .elinin altında eşya sakama yeri fazlasıyla var.arka diz mesafeside gayet iyi.aydınlatma güzel.cd çalar tuşları çabk bozuldu bizimkinde.kliması çok iyi .bakımlarını aksatmıyoruz problem çıkmıyor.tek beğenmediğim tarafı direksiyon simidi.hiç passatta yakışmıyor.

50 yaşımdan sonra belki kararım değişir ama şu an insignia.passat her zaman yaşlı amca arabası havası vermiştir bana.kronik sorun için ise bence şu an çok erken en az 1 yıl kullanılması lazım insignia'nın.iki aracı da hiç kullanmadım tabii ki benim düşüncem donanımsal ve görüntüsel açıdan.performanslarını bilemiyorum.

normal passat olduğu için insignia dedim, çünkü passatın yüzü çok eskidi, yeni kasa hazırlıkları var bence insignia ;) insignianın fulünün sorunlu olucağını sanmıyorum açıkçası ...

bence herturlu ınsıgnıa cunku yen kasa bı arac ve opel olması bence yeterlı tamam pasat ta ıyı ama bana ınsıgnıa daha guzel daha cekıcı gelıyo evet kronık sorun olabılır ama beklersen bıraz daha net gorursun en azından sor pısman olma senın acından

Geri