İnsignia Turbo ve LPG

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.

Bugün bir insignia 1.6 180 hp turbo araç getirdiler, lpg li diye almadık.Daha önce bir kaç yerde insignialarda lpg ile sorun yaşandığı söyleniyordu.Bu sorun halen daha devam ediyormu bilgisi olan var mı?

insignia da lpg sorunu halen devam ediyor olması lazım. zaten çözülse sanırım aracın satışında patlama yaşanacaktır.

Açıkçası araç sahibi hiç sorun yaşamıyorum dedi, deneme turu attık araçta sorun yoktu fakat yine de okuduğumuz paylaşımlardan sonra hiç güvenemedim.Daha önce benzinlisini aldık gerçekten güzel araç.

ilk 50 bine kadar sorun yaşamayanlar var sonra muhakkak bi sorun çıkıyor subap eriyor sonra çelik subap takıyorsunuz vs falan lpgli insigniadan uzak durun yani

abi bu konuyu ben bi ara bayağı bi araştırdım. Teleflex ile görüştüm adamlar 40-50 bin de yağlama sistemi ile sorunsuz bi şekilde teleflex kullanan insignia kullanıcıları olduğunu söylediler. Tahminlerine göre 100 bin km yi sorunsuz aşacaklarmış. Prins de benzer bi cevap verdi. Yani adamlar şuan için %100 çözüldü diyemiyolar. Brc ile de görüştüm adamlar hep kaçamak cevaplar verdi. Bu konuda brc ye pek güvenilebileceğini zannetmiyorum. Bi kaç yerde okuduğuma göre vialle nin sıvı püskürtmeli lpi sistemi subabların erime ihtimalini minimum a indirebiliyomuş. Ama bu minimum kaç bin km ye tekabül eder bilmiyorum. Vialle ile ayrıca görüşmek gerek.

arabayı alır almaz ust kapagı sokturup celık subap caktırmak çok mu malıyetlı bır olay?

arabayı alır almaz ust kapagı sokturup celık subap caktırmak çok mu malıyetlı bır olay?

1000 tl yi geçiyor fakat çözüm değil başka biyeri çıkıyor insigniateam sayfasında örnekleri mevcut lpgsiz kullanılması gerekiyor

Geri