Internetden periyodık bakım ürünü alanlar!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 06kpr19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

06kpr19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkeze kolay gelsin;
aracım Astra G 2004 Model CONFORD,
Aracın 150.000 bakımlarını yaptırmak ıstıyorum.İnternette komple seti satan bir site gördüm.
Sizlere sorum?
Bu siteden daha önce alışveriş yapan varmı?
Aracın kodları var bu set benım aracıma olur mu?
birde fiyatları nasıl ?
ben hepsini alıp ustaya taktırmayı düşünüyorum ve daha da ucuza geleceğini düşünüyorum.
Siz ne dersiniz.
Komple set 75-TL + Kargo masrafı(Nekadar onu bilmiyorum)
Birde aracım LPG li bu yağ benım aracıma olur mu
---------------------------------
OPEL ASTRA G X14XE-Z14XE-X16XE-Z16XE MOTOR SEÇENEKLERİNE UYGUN GM 10W-40 YAĞLI PERİYODİK BAKIM SETİDİR.

Bakım Seti içeriğinde Bulunan Malzemeler;

Motor Yağı GM 10W-40 GM (4 Litre)
Yağ Filtresi GM
Hava Filtresi Mette
Polen Filtresi Mette
Benzin Filtresi Mette
Buji 4 Adet Bosch
----------------------------------
https://www.opelgm.com/GM-10W-40-Yagli-Bakim-Seti,PR-2911.html

Ben prensip olarak bu tür ürünler için interneti tercih etmem.

75 tlye çok uygun siteyi bilmiyorum 150 binde tirger faland değişmesi gerekmiyor mu zincirli mi kayışlı mı yağda benzinli sanırım bir sorun olmaz gibi tabilpg konusunda tecrübesi olan arkadaşlar daha iyi bilir sizin ustada tahminim bu set için 20 tl gibi bir işçilik alır fiyat çok iyi geçen serviste müşterinin aynı araba 540 tl ödediğini hatta bu fiyat için tartıştığını görmüştüm:D

site sağlam bir site...

o siteden sürekli alışveriş yaparım, çok güvenilir bir sitedir. fiyatlarda çok uygundur.
o sitenin sahibinin aynı zamanda özel opel servisi var, ayrıca bir opel forumunnun da kurucusu.

75 tlye çok uygun siteyi bilmiyorum 150 binde tirger faland değişmesi gerekmiyor mu zincirli mi kayışlı mı yağda benzinli sanırım bir sorun olmaz gibi tabilpg konusunda tecrübesi olan arkadaşlar daha iyi bilir sizin ustada tahminim bu set için 20 tl gibi bir işçilik alır fiyat çok iyi geçen serviste müşterinin aynı araba 540 tl ödediğini hatta bu fiyat için tartıştığını görmüştüm:D

triger zincir değil kayışda 140 000 de değiştirdim onu ben sadece periyodik bakımını yaptıracam
20 tl de ustaya verırız 100 tl ye gelır bakım

Sponsorumuz olan opelparcaci.com dan opelime ozel indirim ile sahip olabilir, kendilerinin opelime verdiği maddi desteğin sürmesi için orayı da tercih edebilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri