ısınma sorunu ??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ulubey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ulubey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1999 vectra b aracımda bi türlü ısınamıyorum antifizi tamamlandı fakat aractan ilk baslarda güzel ısı alıorum sonra ılıman bi ısı alıorum yani içeriyi ısıtamıyordum. usta petek tıkalı değişmesi gerekio dedi petek fiyatı 220 tl burdaki parcacıdan kendim sordum bu fiyatı verdi bana cok geldi sizce nasıl??

motor ısınıyormu? motorda ısınmıyorsa termostatta olabilir

hararet göstergem uzun yol yaparken 85 te buna ragmen termostat değişti eski petekte temizlenerek takıldı bakalım aksam bi deneme yapacam... olmadı uygun bi petek bulacaz cıkma falan ama fiyatı cok yüksek yaaaa

bendede öle bi sıkıntı var gibi galibada bakalım

hayırlısı olsun her seyin bi çaresi var saglık olsun yeter

LPG varsa bağlantı hatası olmasın , genelde bu tip bağlantı sorunu çıkıyor bu işin altından. Bende tam hakim değilim ama paralel ve seri bağlama gibi bir şey vardı. Dogru bağlantı önce kalarifere sonra LPG regulatorune girecek şekilde olmaliymis ...

usta cıkma alcaksan hıc alma bence sonucta oda tıkalı veya senın petegınden daha kotu cıkabılır.. petegı temızlettım dıyosan bence abımızın dedıgı gıbı ılk bı lpg var ıse ona baktır aracın suyuna baktır derım.. ılla petek cıkarsada sıfırını alman en mantıklısı ınternettende bı arastr petegın fıyatını ayrıcada

Geri