ısparta hakan pandizot dolandırıcısı hakkında

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aykut03
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aykut03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba arkadaşlar
Astra 96 f hb aracımın bagaj tentesinin yerine mdf ve polyesterden kabartma pandizot yaptırmaya niyetlendim taaki 1 hafta önce dolandırılana kadar bu karaktersiz şahsın ısparta sanayide hakan pandizot diye dükkanı varmış adi dolandırıcı geçen hafta afyona geldi tunç tuning diye bi arkadaşın aracılığı ile biz buna pandizot işi verdik bizden kalıp ölçüleri uyuşmaz diyerek kicker ks6502 comp takımının 1 adet comp.+crosover+tweteerını ödünç aldı lakin sonuç olarak 10 gündür pandizotuda emanet ettiğimiz hopalörü de göndermedi bu şahıs hakkında yarın suç duyurusunda bulunacağım eğer ıspartalı arkadaşlardan tanıyan birileri varsa en azından soy ismi ile adresini verebilirmi elimde 1 tek hoparlör takımı kaldı 300 lira para verdik teki ne onun işine yarar ne benim böyle adilik olmaz aradık o kadar bu gün yarın gönderiyorum derken artık cevap vermiyor mesaj yazıyoruz onada cevap yok allah rızası için bi zahmet yardım bekliyorum sizlerden herşeyimiz hazırdı bütün hevesim kaçtı bu olay olunca :mad:
saygılar...

gecmis olsun,ispartali degilim ama baska bi forumda bi arkadas var,daihatsu askina forumunda,yagmuradam,yardimsever iyi bi arkadas,ailesi sanirim ispartada,ona ulasirsan yardim edebilir sanirim,,,

Geri