Istanbul'da aile ve kız arkadasımızla gıdebılecegımız yerler?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan metin_7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar gecen gun kız arkadasımla baktıkkı istanbuldan cok sıkıldık gıttıgımız yerler hep aynı ya florya ya yeşilköy yada bakırköy dedık farklı bı yerlere gıdelım istanbulda cogu yere gıttık anadolu kavagından tutunda saklı bahceye kadar ama muklaka siz benden daha tecrubelısınızdır bırde sızlere sormak ıstıyorum bana mumkunse istanbulda gidecegimiz gzl yerler söylermısınız söyle gıttımızde aksama kadar gzl vakıt gecırebılcegımız bir yer istiyorum :rolleyes:

bende çok iyi bilmem ama eşim istanbulda öğretmen, beni ortaköye, bebek sahile ve beşiktaşa götürmüştü baya beğenmiştim oraları :)

Eger sadece Istanbul konusulacaksa, Başılığı İstanbulda aile ve kız arkadasımızla gıdebılecegımız yerler? seklinde değiştiriyorum, foruma tüm Türkiyeve yurtdışından katılım mevcut çünkü

Floryadan anadolu kavağına kadar her yerin suyunu çıkarttıysanız şehir merkezinde geriye pek bir yer kalmıyor : ))) Kendinizi şehirin hafif dışında exreme sporlara verin.

Beşiktaş sahiline iniyorum,biraz martıları seyredip geliyorum. Aile olarak nereye gidilir pek bilmiyorum. :)

anadolu yakasında beylerbeyi beykoz sahili çamlıca kaptır gel :)

Eger sadece Istanbul konusulacaksa, Başılığı İstanbulda aile ve kız arkadasımızla gıdebılecegımız yerler? seklinde değiştiriyorum, foruma tüm Türkiyeve yurtdışından katılım mevcut çünkü

sadece istanbul degıl ama istanbul agırlıklıydı :S neyse degiştirmiş bulundunuz

Geri