İşte benim kafamda belirlediğim üç rakip

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MERKEZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

İşte 3 çekşmeli model

• Opel Astra GTC

Oy: 24 20.7%
  • VW Scirocco

Oy: 85 73.3%
  • Renault Megane 3 Sport

Oy: 7 6.0%

• Kullanılan toplam oy
    116

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tasarımları itibari ile gençlerin beyenisini (beğenisini) topluyan (toplayan) üç model hepsi 3k ve yanlışım yoksa hepsi aynı sınfın araçları.

İşte araçlar.

1. Opel Astra GTC (Resimdeki benim aracım :D )
2. VW Scirocco
3. Megane 3 sport.

Motor seçenekleri açısından çok tartışılıcak (tartışılacak) büyük farklılıkları vardır o yüzden tasarımları acısından değerlendirelim. siz olsanız hangisini tercih edersiniz.

Yılların eskitemediği model Opel astra GTC

attachment.php

Vw nin yeni gözdesi Scirocco
2009_vw_scirocco_images_1.jpg

Renault unda tam çözemediği magane 3 sport umarım megane 2 gibi önce dışlanır sonra satış rekoru kırar.
56422_otomobil_renault-megane-iii-coupe_04.jpg

Tartışılmaz.
Scirocco. :cool:
Bence de, GTC kasası artık eskidi o nedenle bu listede başa oynayamaz. Megane ve Scirocco arasında da tabi ki Scirocco, megane ı ezer geçer.

Ammaaaaaa, yeni astranın GTC si çıkınca eminim buldozer gibi geçecek bunların hepsinin üstünden :)

ağlaya ağlaya Scirocco dedim gtc den daha güncel bi araç birde benzer 5 kapılı bi araç olmaması en büyük artısı GTC yi çogu insan hb astra sanabilir içini bilmez

tek sevdiğim vosvos bu :D

ısaretlemeden devam edıyım konuya bence alman derım tek gecerımm

scirocco çok güzel bir araba 1.4 turbo motor olmasıda cabası

Hayalim,Beyaz, cam tavan, 1.4 160 hp dsg SCİROCCO......

Son düzenleme:
Üçüde aynı anda çıksa daha iyi olurdu. GTC 2005'den beri burda demek ki 4 yıllık bir tasarım. Bence yeni çıkacak astra'nın GTC'si bu değerlendirmeye girmeliydi.

Ancak 4 yıllık tasarıma sahip olmasına rağmen hala VW ve Reno ile yarışacak tasarıma sahip. Zaten Reno GTC ile Scirocco karışımı bişey.

3 aracı da canlı canlı gördüm bence sıralama (GTC nin eski tasarım olduğunu düşünerek)

1-Scirocco
2-GTC
3-Reno

Arkadaşlar, ankette oy verebiliyorsunuz zaten. Eğer beraberinde bir yorum bildirmeyecekseniz sadece seçtiğiniz aracın adını yazdığınız mesajlarla gereksiz kalabalık yaratmayın lütfen. Söz konusu mesajlar silinmiştir.

Scirocco. Hem tasarımı yeni hem daha şık!

Geri